Wystartowała nowa promocja w Banku Millennium. Do zdobycia 50 zł w gotówce, voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann i premia za polecenia do 200 zł. Wszystkie nagrody otrzymasz za spełnienie bardzo prostych warunków, sprawdź więc, co dokładnie należy zrobić i czy możesz przystąpić do promocji.

Kto może przystąpić do promocji?

Do promocji możesz przystąpić, jeżeli od dnia 01.04.2015 r. nie posiadałeś w Banku Millennium żadnego produktu, jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Dodatkowo jeżeli jesteś własnie w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt w Banku również nie możesz do promocji przystąpić.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 10.08.2017 r. do dnia 31.08.2017 r. Czas na podpisanie umowy masz do dnia 04.09.2017 r. Umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera lub w Placówce Banku.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Nagrodę w postaci 50 zł premii oraz voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann otrzymasz jeżeli spełnisz poniższe warunki:

  • maksymalnie do dnia 31.08.2017 r. zarejestruj się w promocji wskazując w formularzu imię, nazwisko i adres email, oraz zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez organizatora promocji – pierwszy checkbox. (Organizatorem promocji jest Agora S.A.)
  • po rejestracji (również maksymalnie do dnia 31.08.2017 r.) przejdź na stronę Banku wykorzystując link znajdujący się na stronie promocji „PRZEJDŹ DO STRONY BANKU” i złóż wniosek o Konto 360˚ lub 360˚ Student. Pamiętaj o wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej i przekazanie danych o spełnieniu warunków promocji do organizatora. Czas na podpisania umowy z Bankiem masz do dnia 04.09.2017 r.
  • we wrześniu i październiku zasil swoje konto na kwotę minimum 1000 zł
  • we wrześniu i październiku wykonaj co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub blikiem na dowolną kwotę. Transakcje możesz wykonać w sklepach stacjonarnych oraz przez Internet i muszą być one zaksięgowane na koncie, nie mogą być anulowane.

O czym należy dodatkowo pamiętać? Zgodnie z regulaminem promocji Konto nie może zostać zamknięte w okresie trwania Promocji ani w ciągu 7 dni od jej zakończenia.

Premia za polecenia 

Po rejestracji w promocji, o czym pisałam powyżej masz możliwość wygenerowania kodu polecenia, który następnie przekazujesz swojemu znajomemu. Polecony (Twój znajomy) przechodzi dokładnie te same kroki co Ty, podczas przystępowania do promocji, czyli: rejestruje się wypełniając formularz, ale dodatkowo po rejestracji, na stronie promocji uzupełnia Twoje dane (imię, nazwisko, adres email) i wskazuje kod polecenia jaki od Ciebie otrzymał. Do podania tych danych służy zakładka „WPROWADŹ KOD POLECAJĄCEGO”. Następnie spełnia pozostałe warunki promocji, czyli przechodzi na stronę banku w celu złożenia wniosku o Konto, podpisuje umowę, zasila swoje konto i wykonuje transakcje bezgotówkowe.

W promocji możesz polecić maksymalnie 4 osoby i za każdą z nich otrzymasz premię w wysokości 50 zł, o ile spełnią one warunki promocji opisane powyżej. Jeżeli uda Ci się przekonać 4 znajomych do otwarcia Konta to Twoja premia wyniesie łącznie 200 zł. Pamiętaj również, że kod polecającego możesz wygenerować tylko do 31.08.2017 r.

Wypłata premii

Do dnia 20.11.2017 r. na Twój adres email wskazany podczas rejestracji zostanie wysłana wiadomość informująca o przyznaniu premii. Do dnia 30.11.2017 r. zaloguj się na stronie promocji aby wskazać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer Konta otwartego w ramach promocji.

Premia w wysokości 50 zł oraz premia za polecenia wpłynie na Twoje konto maksymalnie do dnia 15.12.2017 r. Karta podarunkowa zostanie wysłana na Twój adres korespondencyjny i choć regulamin nie podaje dokładnie daty wysyłki, to przypuszczam, że nastąpi to również około połowy grudnia. Karta do Rossmanna jest ważna przez 12 miesięcy, można nią wielokrotnie dokonywać zakupów, co oznacza, że nie musimy jednorazowo wydać 100 zł.

OTWÓRZ KONTO 360˚LUB 360˚ STUDENT I ODBIERZ PREMIĘ DO 350 ZŁ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Konto 360˚ i 360˚ Student?

Jeżeli w poprzednim miesiącu rozliczymy co najmniej jedną transakcję bezgotówkową oraz zapewnimy wpływy zewnętrzne na kwotę 1000 zł nie zapłacimy za prowadzeni Konta, za kartę, oraz za wypłaty z Bankomatów. W przeciwnym razie w przypadku Konta  360° opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 8 PLN, wypłata środków z bankomatów BZ WBK i Planet Cash wyniesie 1 PLN, a z pozostałych bankomatów 5 PLN.

Nieco inaczej jest z Kontem 360º Student, którego prowadzenie dla osób do 26 roku życia jest bezpłatne, a żeby posiadać bezpłatnie kartę i wypłacać za darmo środki ze wszystkich bankomatów w Polsce wystarczy dokonać 1 transakcji bezgotówkowej. Osoby posiadające Konto 360º Student nie muszą zapewniać wpływu na kwotę 1000 PLN.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin akcji promocyjnej „Konto 360˚ Banku Millennium pełne korzyści”

Tabela Opłat i prowizji Millennium Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)