Ruszyła kolejna edycja Money Manii, do której możemy przystąpić do 28.05.2017 r. W roli głównej Konto 360˚ lub 360˚ Student w Millennium Banku i bardzo fajne nagrody, których łączna wartość to aż 560 zł: 100 zł za otwarcie Konta, bon o wartości 100 zł do wykorzystania na portalu wakacje, oraz 360 zł zwrotu za transakcje kartą. A do tego wszystkiego korzystając z promocji mamy możliwość zdobycia nagrody dodatkowej o wartości 1500 zł również do wykorzystania na portalu Wakacje.

Z promocji skorzystają nowi Klienci. Nowi czyli tacy, którzy po dniu 01.04.2015 r. nie byli posiadaczami, współwłaścicielami ani pełnomocnikami Konta w Banku Millennium. Wykluczone są także osoby takie jak  przedstawiciele ustawowi, opiekunowie czy kuratorzy posiadacza rachunku po tym właśnie dniu.

Warunki promocji

Aby z promocji skorzystać i zgarnąć nagrody o wartości 560 zł należy:

  • w okresie od 12 kwietnia 2017 r. do 28 maja 2017 r. zarejestrować się w promocji wypełniając dedykowany do tego formularz, a następnie otworzyć konto za pośrednictwem linka znajdującego się w mailu potwierdzającym rejestracje w programie (jeżeli korzystaliście ze wcześniejszych edycji Money Manii wystarczy się zalogować i kliknąć przycisk „weź udział”, za pomocą którego zostaniecie przekierowani na stronę Millennium Banku aby otworzyć Konto)
  • podczas składania wniosku o konto należy pamiętać o zaznaczeniu checkboxów na ujawnienie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, a także wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Banku
  • maksymalnie do dnia 31 maja 2017 r. podpisać umowę o jeden z rachunków: Konta 360˚ lub 360˚ Student
  • w czerwcu i lipcu 2017 r. rozliczyć co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub blikiem oraz zasilić Konto kwotą 1000 zł w każdym z dwóch miesięcy. Transakcje bezgotówkowe mogą zostać wykonane w sklepach stacjonarnych lub przez Internet.

Bardzo ważne jest aby do dnia 31.07.2017 r. zalogować się na stronie promocji, czyli stronie Money Manii wskazując numer Konta do wypłaty premii. Spełnienie opisanych powyżej warunków gwarantuje nam otrzymanie premii w wysokości 100 zł za otwarcie Konta, oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania w portalu Wakacje.pl Biorąc pod uwagę, że promocja łączy się z inną promocją trwającą w Millennium Banku „Zyskaj 360 zł – 5 edycja”, o której już Wam pisaliśmy, to mamy możliwość zdobycia 360 zł zwrotu za transakcje kartą. Szczegóły poznacie we wpisie, ale w skrócie zwrot za transakcje kartą będzie wypłacany przez pół roku (2% łącznej wartości płatności kartą maksymalnie 30 zł oraz 5% łącznej wartości płatności BLIK maksymalnie 30 zł. Łącznie 60 zł miesięcznie). Aby uzyskać zwrot musimy w każdym z 6 miesięcy zalogować się do bankowości oraz zaksięgować w danym miesiącu kalendarzowym co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartę lub blikiem. Osoby, które otworzą Konto 360˚ dodatkowo muszą zapewnić na wpływ na kwotę 1000 zł.

Wypłata Premii

Wypłata premii w postaci 100 zł za otwarcie Konta oraz 100 zł w postaci bonu do Wakacje.pl zostanie przekazana maksymalnie do 16.08.2017 r. na otwarte w ramach promocji konto. Oznacza to, że nie wolno nam go zamknąć do momentu otrzymania nagród. Bon o wartości 100 zł może zostać wykorzystany do dnia 10 sierpnia 2018 r. O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani mailowo na adres wskazany podczas rejestracji do dnia 10 sierpnia 2017 r.

Zwrot do 360 zł za transakcje kartą będzie wypłacany maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Jeżeli warunki spełnimy w kwietniu to premię otrzymamy w maju, itd.

Nagroda dodatkowa – 1500 zł 

Ten bonus jest trochę taką loterią – albo masz szczęście i Ci się uda, albo nie 🙂 Dlaczego? Ponieważ zgodnie z regulaminem, aby otrzymać tę nagrodę należy spełnić wszystkie warunki opisane powyżej, oraz aktywować aplikację mobilną Banku i dokonać minimum 5 transakcji Blikiem w czerwcu i lipcu 2017 r. na dowolną kwotę. Na 1500 zł nagrody mają szanse 4 osoby, które aktywują aplikację mobilną. I będą to osoby: 90 (dziewięćdziesiąta), 180 (sto osiemdziesiąta), 270 (dwieście siedemdziesiąta) i 360 (trzysta sześćdziesiąta).

Nagroda dodatkowa w postaci Bonu na kwotę 1500 zł jest do wykorzystania na dowolną wycieczkę z serwisu wakacje.pl.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO 360˚ LUB 360˚ STUDENT

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Ile kosztuje Konto 360˚?

Jeżeli w poprzednim miesiącu rozliczymy co najmniej jedną transakcję bezgotówkową oraz zapewnimy wpływy zewnętrzne na kwotę 1000 zł nie zapłacimy za prowadzeni Konta, za kartę, oraz za wypłaty z Bankomatów. W przeciwnym razie w przypadku Konta  360° opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 8 PLN, wypłata środków z bankomatów BZ WBK i Planet Cash wyniesie 1 PLN, a z pozostałych bankomatów 5 PLN. Nieco inaczej jest z Kontem 360º Student, którego prowadzenie dla osób do 26 roku życia jest bezpłatne, a żeby posiadać bezpłatnie kartę i wypłacać za darmo środki ze wszystkich bankomatów w Polsce wystarczy dokonanie 1 transakcji bezgotówkowej. Osoby posiadające Konto 360º Student nie muszą zapewniać wpływu na kwotę 1000 PLN. Na koniec dodam, że otwierając rachunek w Banku Millennium warto skorzystać z promocji, która dotyczy Konta Oszczędnościowego. Bank oferuje nam bardzo atrakcyjne oprocentowanie, które wynosi 2,5% dla nowych środków do kwoty 100 000 zł oraz 1,7% dla nadwyżki środków ponad 100 000 zł. Szczegóły znajdziecie pod linkiem powyżej.

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „MONEY MANIA 10”

Regulamin Promocji Nowe Środki na KO PRofit

Regulamin promocji Zyskaj 360 zł – 5 edycja

Cennik usług – prowizje i opłaty

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)