Bankomaty Bielawa

Bielawa jest miastem położonym na terenie województwa dolnośląskiego, w powiecie Bielawa. Leży na Przedgórzu Sudeckim, u stóp Gór Sowich. Pod względem historycznym zaliczana jest do Dolnego Śląska. Najwyższym punktem Bielawy jest szczyt Kalenica, który sięga 443 m n.p.m. Pierwsza wzmianka źródłowa o mieście pochodzi z 1288 r. Zaczerpnięto ją od polskiej nazwy białego koloru. Bielawa posiada dobre warunki do rozwoju turystyki. Rozpoczynają się tutaj szlaki piesze i rowerowe, które prowadzą na szczyty Gór Swoich, do przełęczy Jugowskiej i na Wielką Sowę. Miasto posiada też cenne zabytki, na przykład pałac z przełomu XIX i XX w. Na co dzień jest zamieszkiwane przez ponad 30 500 osób. Jego powierzchnia wynosi 36,21 km², z czego 48,18% stanowią użytki rolne, a 35,47% użytki leśne.

Bazę bankomatów w Bielawie utworzyliśmy z myślą o mieszkańcach i gościach tego miasta. Zgromadziliśmy w niej informacje dotyczące lokalizacji poszczególnych urządzeń, a także dostępności oraz funkcji każdego z bankomatów w Bielawie.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Zachodni WBK SA 1 Maja 34 Bielawa
Bank Zachodni WBK SA 1 Maja 34 Bielawa
Euronet Polska Sp. z o.o. 1 Maja 37 - Supermarket "Biedronka" Bielawa
Bank Zachodni WBK SA Berlinga 44 - Supermarket "Intermarche" Bielawa
Bank Pekao SA Berlinga 44 - Supermarket "Intermarche" Bielawa
Euronet Polska Sp. z o.o. Lipowa 3 - Supermarket "Biedronka" Bielawa
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Os. Włókniarzy 1 Bielawa
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Piłsudskiego 74 Bielawa
PKO Bank Polski SA Plac Wolności 3 - Dom Handlowy "Społem" Bielawa
Bank Zachodni WBK SA Plac Wolności 5 - Sklep "Avans" Bielawa
PKO Bank Polski SA Przodowników Pracy 1 - Sklep Chemiczno-Przemysłowy Bielawa
PKO Bank Polski SA Sobieskiego 17 Bielawa
PKO Bank Polski SA Wolności 67 - Supermarket "Biedronka" Bielawa

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy