Bankomaty Brzeg Dolny

Brzeg Dolny to miasto położone w Polsce, na terenie województwa dolnośląskiego, w powiecie wołowskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Brzeg Dolny. Znajduje się na prawym brzegu Odry. Od Wrocławia Brzeg Dolny oddalony jest o 31 km. Pierwsza wzmianka o tej miejscowości pochodzi z 1353 r., z Księgi Ziemskiej Księstwa Wrocławskiego, natomiast prawa miejskie Brzeg Dolny uzyskał w 1663 r. od cesarza Leopolda I. W czasach II wojny światowej w mieście znajdowały się dwie filie obozu koncentracyjnego Groß-Rosen: „Dyhernfurth I” i „Dyhernfurth II”. Na gości czeka tutaj kilka ciekawych zabytków, między innymi zespół pałacowy i folwarczny z pałacem z XVII w. i mauzoleum rodziny von Hoym oraz dawny układ urbanistyczny.

W bazie bankomatów Brzegu Dolnego znalazły się dane wszystkich urządzeń, które są usytuowane w granicach miasta. To właśnie tutaj można sprawdzić dokładne położenie każdego spośród nich, jak również godziny dostępności dowolnie wybranego bankomatu w Brzegu Dolnym i jego funkcje.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Zachodni WBK SA 1 Maja 10a Brzeg Dolny
Bank Zachodni WBK SA Al. Jerozolimskie 31 - Supermarket "Intermarche" Brzeg Dolny
Euronet Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 39 - Supermarket "Tesco" Brzeg Dolny
Planet Cash SA Dębowa 1a - Supermarket "Biedronka" Brzeg Dolny
SKOK 24 (Aplitt SA) Osiedlowa 1 Brzeg Dolny
PKO Bank Polski SA Rynek 10-12 Brzeg Dolny
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Słowackiego 4 Brzeg Dolny
Bank Zachodni WBK SA Tęczowa 14 - Apteka "Aralia" Brzeg Dolny
PKO Bank Polski SA Wyspiańskiego 16 - Pawilon Handlowy "Społem" Brzeg Dolny
Bank Zachodni WBK SA Zwycięstwa 8 - Pasaż Handlowy Brzeg Dolny

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy