Bankomaty Brzeg Dolny

Brzeg Dolny to miasto położone w Polsce, na terenie województwa dolnośląskiego, w powiecie wołowskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Brzeg Dolny. Znajduje się na prawym brzegu Odry. Od Wrocławia Brzeg Dolny oddalony jest o 31 km. Pierwsza wzmianka o tej miejscowości pochodzi z 1353 r., z Księgi Ziemskiej Księstwa Wrocławskiego, natomiast prawa miejskie Brzeg Dolny uzyskał w 1663 r. od cesarza Leopolda I. W czasach II wojny światowej w mieście znajdowały się dwie filie obozu koncentracyjnego Groß-Rosen: „Dyhernfurth I” i „Dyhernfurth II”. Na gości czeka tutaj kilka ciekawych zabytków, między innymi zespół pałacowy i folwarczny z pałacem z XVII w. i mauzoleum rodziny von Hoym oraz dawny układ urbanistyczny.

W bazie bankomatów Brzegu Dolnego znalazły się dane wszystkich urządzeń, które są usytuowane w granicach miasta. To właśnie tutaj można sprawdzić dokładne położenie każdego spośród nich, jak również godziny dostępności dowolnie wybranego bankomatu w Brzegu Dolnym i jego funkcje.

Ulica, miasto, operator
1 Maja 10a, Brzeg Dolny, Bank Zachodni WBK SA
Al. Jerozolimskie 31 - Supermarket "Intermarche", Brzeg Dolny, Bank Zachodni WBK SA
Al. Jerozolimskie 39 - Supermarket "Tesco", Brzeg Dolny, Euronet Polska Sp. z o.o.
Dębowa 1a - Supermarket "Biedronka", Brzeg Dolny, Planet Cash SA
Osiedlowa 1, Brzeg Dolny, SKOK 24 (Aplitt SA)
Rynek 10-12, Brzeg Dolny, PKO Bank Polski SA
Słowackiego 4, Brzeg Dolny, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Tęczowa 14 - Apteka "Aralia", Brzeg Dolny, Bank Zachodni WBK SA
Wyspiańskiego 16 - Pawilon Handlowy "Społem", Brzeg Dolny, PKO Bank Polski SA
Zwycięstwa 8 - Pasaż Handlowy, Brzeg Dolny, Bank Zachodni WBK SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy