Bankomaty Chojnów

Chojnów to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, na terenie województwa dolnośląskiego i powiatu legnickiego. Leży nad rzeką Skorą, na Równinie Chojnowskiej. Miejscowość otrzymała prawa miejskie w 1333 r. Miasto miało zapewnione dobre warunki do rozwoju, ze względu na położenie na trasie jednej spośród odnóg Via Regia, czyli ważnego szlaku komunikacyjnego ówczesnej Polski. Obecnie zajmuje powierzchnię 5,32 km², zaś liczba jego mieszkańców w 2016 r. przekraczała 13 500 osób. Miasto posiada wiele zabytków wpisanych do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi pozostałości obwarowań miejskich z okresu XIV-XVI w. oraz Zamek Piastowski, który aktualnie pełni funkcję Muzeum Regionalnego.

Zachęcamy do skorzystania z bazy bankomatów w Chojnowie, z której można czerpać wiedzę o wszystkich urządzeniach, czekających w tym mieście na klientów. Zebraliśmy tu wszystkie ważne informacje, w tym dokładny adres każdego bankomatu w Chojnowie oraz godziny jego dostępności.

Ulica, miasto, operator
Dąbrowskiego 12, Chojnów, Bank Zachodni WBK SA
Kolejowa 4 - Sklep AGD, Chojnów, Bank Zachodni WBK SA
Kolejowa 6 - Supermarket "Biedronka", Chojnów, Planet Cash SA
Legnicka 25 - Supermarket "Biedronka", Chojnów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Paderewskiego 12 - Pawilon Handlowy, Chojnów, PKO Bank Polski SA
Reja 14, Chojnów, Global Cash (Aplitt SA)
Rynek 18-19, Chojnów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Rynek 29 - Drogeria, Chojnów, Bank Zachodni WBK SA
Sikorskiego 12, Chojnów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Skargi 12-14 - Pasaż Handlowy, Chojnów, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy