Bankomaty Chojnów

Chojnów to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, na terenie województwa dolnośląskiego i powiatu legnickiego. Leży nad rzeką Skorą, na Równinie Chojnowskiej. Miejscowość otrzymała prawa miejskie w 1333 r. Miasto miało zapewnione dobre warunki do rozwoju, ze względu na położenie na trasie jednej spośród odnóg Via Regia, czyli ważnego szlaku komunikacyjnego ówczesnej Polski. Obecnie zajmuje powierzchnię 5,32 km², zaś liczba jego mieszkańców w 2016 r. przekraczała 13 500 osób. Miasto posiada wiele zabytków wpisanych do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi pozostałości obwarowań miejskich z okresu XIV-XVI w. oraz Zamek Piastowski, który aktualnie pełni funkcję Muzeum Regionalnego.

Zachęcamy do skorzystania z bazy bankomatów w Chojnowie, z której można czerpać wiedzę o wszystkich urządzeniach, czekających w tym mieście na klientów. Zebraliśmy tu wszystkie ważne informacje, w tym dokładny adres każdego bankomatu w Chojnowie oraz godziny jego dostępności.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Zachodni WBK SA Dąbrowskiego 12 Chojnów
Bank Zachodni WBK SA Kolejowa 4 - Sklep AGD Chojnów
Planet Cash SA Kolejowa 6 - Supermarket "Biedronka" Chojnów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Legnicka 25 - Supermarket "Biedronka" Chojnów
PKO Bank Polski SA Paderewskiego 12 - Pawilon Handlowy Chojnów
Global Cash (Aplitt SA) Reja 14 Chojnów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Rynek 18-19 Chojnów
Bank Zachodni WBK SA Rynek 29 - Drogeria Chojnów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Sikorskiego 12 Chojnów
PKO Bank Polski SA Skargi 12-14 - Pasaż Handlowy Chojnów

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy