Bankomaty Góra

Góra to miasto, które jest położone w południowo-zachodniej części Polski, na terenie województwa dolnośląskiego. Jest siedzibą powiatu górowskiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Góra. Pod względem historycznym zalicza się do Dolnego Śląska. Pierwsza wzmianka miejscowości pojawiła się w 1155 r. w bulli papieża Hadriana IV. Lokacji miasta na prawie niemieckim dokonał książę Henryk III głogowski w 1288 lub 1289 r. Góra posiada kilkanaście zabytków wpisanych do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi zespół budowlany i założenie urbanistyczne z okresu pomiędzy XIV a XIX w., kościół pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej z przełomu XV i XVI w. oraz wieżę głogowską, której historia sięga XIV stulecia.

Baza bankomatów w Górze to cenne źródło wiedzy dla wszystkich mieszkańców miasta, jak również dla odwiedzających je gości. To właśnie z niej można dowiedzieć się, gdzie zlokalizowane są poszczególne bankomaty Góry, a także w jakie funkcje zostały wyposażone i kiedy możliwe jest korzystanie z nich.

Ulica, miasto, operator
Al. Jagiellonów 8 - Supermarket "Biedronka", Góra, Euronet Polska Sp. z o.o.
Armii Krajowej 1, Góra, PKO Bank Polski SA
Głogowska 16 - Zakład Fotograficzny, Góra, PKO Bank Polski SA
Głogowska 42a, Góra, PKO Bank Polski SA
Piłsudskiego 13, Góra, Bank Zachodni WBK SA
Piłsudskiego 13, Góra, Bank Zachodni WBK SA
Plac Chrobrego 13, Góra, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Plac Chrobrego 29 - Credit Agricole Bank Polska, Góra, Euronet Polska Sp. z o.o.
Plac Chrobrego 7, Góra, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Targowa 3 - Supermarket "Netto", Góra, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy