Bankomaty Góra

Góra to miasto, które jest położone w południowo-zachodniej części Polski, na terenie województwa dolnośląskiego. Jest siedzibą powiatu górowskiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Góra. Pod względem historycznym zalicza się do Dolnego Śląska. Pierwsza wzmianka miejscowości pojawiła się w 1155 r. w bulli papieża Hadriana IV. Lokacji miasta na prawie niemieckim dokonał książę Henryk III głogowski w 1288 lub 1289 r. Góra posiada kilkanaście zabytków wpisanych do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi zespół budowlany i założenie urbanistyczne z okresu pomiędzy XIV a XIX w., kościół pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej z przełomu XV i XVI w. oraz wieżę głogowską, której historia sięga XIV stulecia.

Baza bankomatów w Górze to cenne źródło wiedzy dla wszystkich mieszkańców miasta, jak również dla odwiedzających je gości. To właśnie z niej można dowiedzieć się, gdzie zlokalizowane są poszczególne bankomaty Góry, a także w jakie funkcje zostały wyposażone i kiedy możliwe jest korzystanie z nich.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. Al. Jagiellonów 8 - Supermarket "Biedronka" Góra
PKO Bank Polski SA Armii Krajowej 1 Góra
PKO Bank Polski SA Głogowska 16 - Zakład Fotograficzny Góra
PKO Bank Polski SA Głogowska 42a Góra
Bank Zachodni WBK SA Piłsudskiego 13 Góra
Bank Zachodni WBK SA Piłsudskiego 13 Góra
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Plac Chrobrego 13 Góra
Euronet Polska Sp. z o.o. Plac Chrobrego 29 - Credit Agricole Bank Polska Góra
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Plac Chrobrego 7 Góra
Euronet Polska Sp. z o.o. Targowa 3 - Supermarket "Netto" Góra

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy