Bankomaty Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice to miasto usytuowane na terenie województwa dolnośląskiego oraz powiatu oławskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Jelcz-Laskowice. Leży na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą, w odległości około 25 km od Wrocławia. Pod względem historycznym znajduje się na terenie Dolnego Śląska. Pierwsze wzmianki na temat miejscowości, które wchodzą w skład obecnego Jelcza-Laskowic pochodzą z XIII w. Do nadania praw miejskich doszło w 1987 r. Miasto zajmuje powierzchnię 17,06 km². W 2016 r. było zamieszkiwane przez około 15 900 osób. Znajduje się tutaj kilka zabytków wpisanych na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi ruiny zamku wodnego, którego budowa rozpoczęła się w XIV w.

W bazie bankomatów Jelcza-Laskowic dostępne są informacje, które przydadzą się wszystkim użytkownikom urządzeń bankowych, zlokalizowanych na terenie tego miasta. Umożliwiamy sprawdzenie adresu dowolnie wybranego bankomatu w Jelczu-Laskowicach, jak również godzin jego dostępności i posiadanych przez urządzenie funkcji.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA Al. Wolności 1b - Pawilon Handlowy Jelcz-Laskowice
Planet Cash SA Bożka 11 - Supermarket "Biedronka" Jelcz-Laskowice
PKO Bank Polski SA Bożka 11 - Supermarket "Biedronka" Jelcz-Laskowice
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Bożka 21 Jelcz-Laskowice
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Bożka 21 Jelcz-Laskowice
Planet Cash SA Oławska 194 - Stacja Paliw "Orlen" Jelcz-Laskowice
Bank Zachodni WBK SA Oławska 21 Jelcz-Laskowice
Bank Zachodni WBK SA Oławska 21 Jelcz-Laskowice
ING Bank Śląski SA Oławska 23h Jelcz-Laskowice
ING Bank Śląski SA Oławska 23h Jelcz-Laskowice
Planet Cash SA Oławska 25 - Supermarket "Intermarche" - ING Bank Śląski Jelcz-Laskowice
PKO Bank Polski SA Oławska 27 - Supermarket "Plus" Jelcz-Laskowice
PKO Bank Polski SA Oławska 27 - Supermarket "Plus" Jelcz-Laskowice
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Wrocławska 10 - Stacja Paliw "Lotos" Jelcz-Laskowice

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy