Bankomaty Kowary

Kowary to miasto, które jest położone w województwie dolnośląskim, na terenie powiatu jeleniogórskiego. Pod względem historycznym znajduje się na Dolnym Śląsku, natomiast z geograficznego punktu widzenia leży w Sudetach Zachodnich, na granicy Karkonoszy, Rudaw Janowickich oraz Kotliny Jeleniogórskiej. Przez teren miasta przepływa rzeka Jedlica. Powstanie i rozwój miasta miały związek z wydobyciem rud żelaza i kowalstwem. Prawa miejskie nadał Kowarom Władysław Jagiellończyk w dniu 4 września 1513 r. Wśród tutejszych atrakcji turystycznych znajdują się Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, Podziemna Trasa Turystyczna „Sztolnie Kowary”, szlaki turystyczne w Karkonosze i Rudawy Janowickie oraz osiedle Górnicze w stylu socrealizmu.

W bazie bankomatów w Kowarach uwzględniliśmy każde urządzenie, które zostało umieszczone na terenie tego miasta. Użytkownicy mają możliwość sprawdzenia, gdzie dokładnie znajdują się poszczególne bankomaty Kowarów, jakie funkcje posiadają i kiedy można z nich korzystać.

Ulica, miasto, operator
1 Maja 20 - Sklep Obuwniczy, Kowary, PKO Bank Polski SA
Matejki 3 - Supermarket "Biedronka", Kowary, Planet Cash SA
Ogrodowa 54, Kowary, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy