Bankomaty Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój to miasto uzdrowiskowe znajdujące się na terenie województwa dolnośląskiego i powiatu kłodzkiego. Leży na granicy Gór Stołowych i Pogórza Orlickiego, nad potokiem Bystra. Pierwsza wzmianka o tej miejscowości pochodzi z 1354 r. W XVII w. w jej granicach odkryto źródła wód leczniczych, czego efektem było powstanie pierwszych urządzeń kąpielowych. Na stałe zamieszkuje tu ponad 10 000 osób, a powierzchnia miasta wynosi 33,90 km². Historyczny układ urbanistyczny Kudowy-Zdroju znajduje się w rejestrze Narodowego Instytutu Dziedzictwa, podobnie jak kilka innych usytuowanych tutaj obiektów, w tym kościół parafialny pw. św. Katarzyny z 1679 r. i park zdrojowy z II połowy XVIII stulecia.

Baza bankomatów Kudowy-Zdroju pozwala na szybkie i łatwe sprawdzenie dokładnego położenia każdego z tutejszych urządzeń, a także innych przydatnych informacji. Prezentujemy w niej godziny dostępności poszczególnych bankomatów w Kudowie-Zdroju i informujemy o tym, które z nich posiadają funkcję depozytową.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. Główna 42a - Stacja Paliw "Shell" Kudowa-Zdrój
PKO Bank Polski SA Główna 72 - Stacja Paliw "BP" Kudowa-Zdrój
Bank Pekao SA Zdrojowa 18 Kudowa-Zdrój
PKO Bank Polski SA Zdrojowa 23 Kudowa-Zdrój
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Zdrojowa 25a Kudowa-Zdrój
Bank Zachodni WBK SA Zdrojowa 31 Kudowa-Zdrój
Bank Zachodni WBK SA Zdrojowa 31 Kudowa-Zdrój

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy