Bankomaty Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój to miasto uzdrowiskowe znajdujące się na terenie województwa dolnośląskiego i powiatu kłodzkiego. Leży na granicy Gór Stołowych i Pogórza Orlickiego, nad potokiem Bystra. Pierwsza wzmianka o tej miejscowości pochodzi z 1354 r. W XVII w. w jej granicach odkryto źródła wód leczniczych, czego efektem było powstanie pierwszych urządzeń kąpielowych. Na stałe zamieszkuje tu ponad 10 000 osób, a powierzchnia miasta wynosi 33,90 km². Historyczny układ urbanistyczny Kudowy-Zdroju znajduje się w rejestrze Narodowego Instytutu Dziedzictwa, podobnie jak kilka innych usytuowanych tutaj obiektów, w tym kościół parafialny pw. św. Katarzyny z 1679 r. i park zdrojowy z II połowy XVIII stulecia.

Baza bankomatów Kudowy-Zdroju pozwala na szybkie i łatwe sprawdzenie dokładnego położenia każdego z tutejszych urządzeń, a także innych przydatnych informacji. Prezentujemy w niej godziny dostępności poszczególnych bankomatów w Kudowie-Zdroju i informujemy o tym, które z nich posiadają funkcję depozytową.

Ulica, miasto, operator
Główna 42a - Stacja Paliw "Shell", Kudowa-Zdrój, Euronet Polska Sp. z o.o.
Główna 72 - Stacja Paliw "BP", Kudowa-Zdrój, PKO Bank Polski SA
Zdrojowa 18, Kudowa-Zdrój, Bank Pekao SA
Zdrojowa 23, Kudowa-Zdrój, PKO Bank Polski SA
Zdrojowa 25a, Kudowa-Zdrój, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Zdrojowa 31, Kudowa-Zdrój, Bank Zachodni WBK SA
Zdrojowa 31, Kudowa-Zdrój, Bank Zachodni WBK SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy