Bankomaty Milicz

Milicz to miasto, które leży w północnej części województwa mazowieckiego. Jest siedzibą powiatu milickiego, a także gminy miejsko-wiejskiej Milicz. Znajduje się nad rzeką Barycz, przy drodze krajowej nr 15 i linii kolejowej Wrocław – Jarocin, natomiast pod względem historycznym jest położone na Dolnym Śląsku. Miasto ma za sobą długą historię. Prawa miejskie uzyskało już w 1245 r. Obecnie zajmuje powierzchnię 13,50 km², a liczba jego mieszkańców przekracza 11 500 osób. Co roku organizowane są tutaj Dni Ziemi Milickiej. Na turystów czekają rozległe obszary Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy, Stawy Milickie oraz zabytki, w tym ruiny zamku książąt oleśnickich z XIV wieku i zespół pałacowy z drugiej połowy XVIII w.

Osoby korzystające z bankomatów w Milczy zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które zgromadziliśmy w naszej bazie. Dzięki niej można dowiedzieć się, gdzie dokładnie zlokalizowana są poszczególne bankomaty Milczy, w jakie funkcje zostały wyposażone i w jakich godzinach są dostępne dla klientów.

Ulica, miasto, operator
Armii Krajowej 56 - Supermarket "Biedronka", Milicz, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Plac Korfantego 2 - Salon Fizykoterapii, Milicz, PKO Bank Polski SA
Rynek 1, Milicz, PKO Bank Polski SA
Rynek 12, Milicz, Bank Zachodni WBK SA
Rynek 2, Milicz, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Sycowska 3 - Stacja Paliw "Lotos", Milicz, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Trzebnicka 4a - Supermarket "Biedronka", Milicz, PKO Bank Polski SA
Trzebnicka 7, Milicz, Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy