Bankomaty Milicz

Milicz to miasto, które leży w północnej części województwa mazowieckiego. Jest siedzibą powiatu milickiego, a także gminy miejsko-wiejskiej Milicz. Znajduje się nad rzeką Barycz, przy drodze krajowej nr 15 i linii kolejowej Wrocław – Jarocin, natomiast pod względem historycznym jest położone na Dolnym Śląsku. Miasto ma za sobą długą historię. Prawa miejskie uzyskało już w 1245 r. Obecnie zajmuje powierzchnię 13,50 km², a liczba jego mieszkańców przekracza 11 500 osób. Co roku organizowane są tutaj Dni Ziemi Milickiej. Na turystów czekają rozległe obszary Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy, Stawy Milickie oraz zabytki, w tym ruiny zamku książąt oleśnickich z XIV wieku i zespół pałacowy z drugiej połowy XVIII w.

Osoby korzystające z bankomatów w Milczy zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które zgromadziliśmy w naszej bazie. Dzięki niej można dowiedzieć się, gdzie dokładnie zlokalizowana są poszczególne bankomaty Milczy, w jakie funkcje zostały wyposażone i w jakich godzinach są dostępne dla klientów.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Armii Krajowej 56 - Supermarket "Biedronka" Milicz
PKO Bank Polski SA Plac Korfantego 2 - Salon Fizykoterapii Milicz
PKO Bank Polski SA Rynek 1 Milicz
Bank Zachodni WBK SA Rynek 12 Milicz
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Rynek 2 Milicz
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Sycowska 3 - Stacja Paliw "Lotos" Milicz
PKO Bank Polski SA Trzebnicka 4a - Supermarket "Biedronka" Milicz
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Trzebnicka 7 Milicz

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy