Bankomaty Strzelin

Strzelin to miasto położone w południowo-wschodniej części  województwa dolnośląskiego. Jest siedzibą powiatu strzelińskiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Strzelin. Z geograficznego punktu widzenia leży na Równinie Wrocławskiej, na granicy Wzgórz Strzelińskich oraz Niziny Śląskiej, natomiast pod względem historycznym na Dolnym Śląsku. Strzelin posiada prawa miejskie od 30 listopada 1292 r. Zajmuje powierzchnię 10,34 km² i jest zamieszkiwany przez ponad 12 000 osób. Przez miasto przepływa rzeka Oława. Strzelin jest ważnym ośrodkiem przemysłu cukrowniczego. Historia tutejszej cukrowni sięga 1872 r. Ta terenie miasta znajduje się również najgłębsze wyrobisko granitu w Europie.

Zapraszamy do zapoznania się z bazą bankomatów w Strzelnie, którą przygotowaliśmy dla mieszkańców oraz gości tego miasta. Ułatwiamy dotarcie do urządzenia spełniającego potrzeby użytkownika poprzez zaprezentowanie ważnych informacji o każdym bankomacie w Strzelnie, takich jak adres, funkcje oraz godziny dostępności.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Zachodni WBK SA Dzierżoniowska 16a - Supermarket "Biedronka" Strzelin
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Dzierżoniowska 16b Strzelin
Euronet Polska Sp. z o.o. Fabryczna 1 - Supermarket "Netto" Strzelin
SKOK 24 (Aplitt SA) Kościuszki 3 Strzelin
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Kościuszki 46 Strzelin
Bank Zachodni WBK SA Kościuszki 8 - Sklep Strzelin
Bank Zachodni WBK SA Książąt Brzeskich 7 Strzelin
Bank Zachodni WBK SA Książąt Brzeskich 7 Strzelin
PKO Bank Polski SA Okulickiego 10 - Park Wodny "Aqua Park" Strzelin
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Okulickiego 4 - Supermarket "Biedronka" Strzelin
PKO Bank Polski SA Wojska Polskiego 1d Strzelin
PKO Bank Polski SA Wolności 2 - Supermarket "Media Expert" Strzelin

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy