Bankomaty Świebodzice

Świebodzice to miasto, które znajduje się na terenie Dolnego Śląska, nad Pełcznicą. Pod względem administracyjnym jest usytuowane w województwie dolnośląskim, w powiecie świdnickim, natomiast z geograficznego punktu wiedzenia leży na Pogórzu Świebodzickim, u stóp Pogórza Wałbrzyskiego. Od strony południowej granicy z Wałbrzychem i wchodzi w skład aglomeracji tego miasta. Pierwsza wzmianka źródłowa o Świebodzicach pochodzi z 1203 r., natomiast za datę przyznania praw miejskich uznaje się 1279 r. Zgodnie z Narodowym Instytutem Dziedzictwa na terenie miasta znajduje się kilkanaście zabytków, między innymi obszar starego miasta, dawny kościół ewangelicki oraz pałac z XIX, pełniący teraz funkcję domu pomocy społecznej.

W bazie bankomatów Świebodzic można odnaleźć dane każdego urządzenia, które jest zlokalizowane w granicach tego miasta. Baza powstała po to, żeby zainteresowani mogli szybko odnaleźć adres dowolnego bankomatu w Świebodzicach, a także dowiedzieć się, w jakich godzinach można z niego skorzystać.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Zachodni WBK SA Al. Lipowe 5 Świebodzice
Bank Zachodni WBK SA Al. Lipowe 5 Świebodzice
Bank Zachodni WBK SA Kopernika 12 Świebodzice
PKO Bank Polski SA Kopernika 3 Świebodzice
Planet Cash SA Łączna 43 - Supermarket "Biedronka" Świebodzice
Planet Cash SA Prusa 2-4 - Bank BGŻ BNP Paribas Świebodzice
ING Bank Śląski SA Prusa 7 Świebodzice
ING Bank Śląski SA Prusa 7 Świebodzice
Bank Zachodni WBK SA Rynek 5 - Sklep "Meratech" Świebodzice
Bank Pekao SA Sienkiewicza 2 - Zakład Naprawy Sprzętu RTV i AGD Świebodzice
PKO Bank Polski SA Sienkiewicza 7 - Sklep Tekstylny Świebodzice
Bank Zachodni WBK SA Strzegomska 15 - Supermarket "Biedronka" Świebodzice
Planet Cash SA Wałbrzyska 35 - Supermarket "Biedronka" Świebodzice
Euronet Polska Sp. z o.o. Wałbrzyska 42a - Supermarket "Tesco" Świebodzice

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy