Bankomaty Syców

Syców to miasto znajdujące się w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim i w powiecie oleśnickim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Syców. Leży na pograniczu Wzgórz Twardogórskich i Wzgórz Ostrzeszowskich, natomiast pod względem historycznym na terenie Dolnego Śląska. Przez Syców przepływa rzeka Młyńska Woda. Historia miejscowości sięga XIV w. Do nadania jej praw miejskich doszło w 1312 r. Aktualnie Syców zajmuje powierzchnię 17,05 km², a liczba jego mieszkańców w 2016 r. wynosiła około 10 400 osób. Miasto posiada dużo zabytków wpisanych do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi pozostałości murów obronnych z przełomu XIV i XV w. oraz zespół dawnych stajni zamkowych, zlokalizowanych przy ul. Parkowej.

W bazie bankomatów w Sycowie zebraliśmy wiadomości dotyczące wszystkich dostępnych tutaj urządzeń. W rezultacie umożliwiamy wyszukanie bankomatu w Sycowie usytuowanego w dogodnej okolicy oraz urządzeń czynnych przez całą dobę i wyposażonych w funkcję depozytową.

Ulica, miasto, operator
Jana Pawła II 16, Syców, Bank Zachodni WBK SA
Jana Pawła II 16, Syców, Bank Zachodni WBK SA
Jana Pawła II 16, Syców, Bank Zachodni WBK SA
Kaliska 5, Syców, Global Cash (Aplitt SA)
Kaliska 52 - Supermarket "Biedronka", Syców, Planet Cash SA
Kolejowa 2, Syców, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Kolejowa 2 - Supermarket "Biedronka", Syców, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Plac Wolności 13-14, Syców, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wojska Polskiego 15-25, Syców, PKO Bank Polski SA
Wrocławska 10 - Sklep Odzieżowy, Syców, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy