Bankomaty Trzebnica

Trzebnica to miasto, które leży na terenie województwa dolnośląskiego i powiatu trzebnickiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Trzebnica. Znajduje się we wschodniej części Wzgórz Trzebnickich, natomiast pod względem historycznym stanowi część Dolnego Śląska. Pierwszy zapis o miejscowości pochodzi z 1138 r., zaś prawa miejskie nadano jej w 1250 r. W pobliżu Trzebnicy, na zboczu Winnej Góry, znaleziono najstarsze ludzkie obozowisko usytuowane w granicach Polski. Na terenie miasta znajduje się dużo zabytków, które zostały wpisane do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, na przykład ośrodek historyczny miasta, pałacyk z końca XIX stulecia. oraz Bazylika i Sanktuarium św. Jadwigi, w skład którego wchodzi kościół z XIII w.

Zachęcamy do korzystania z bazy bankomatów Trzebnicy, która umożliwia sprawdzenie danych każdego spośród dostępnych tutaj urządzeń bankowych. Prezentujemy między innymi ich dokładne adresy oraz funkcje, w jakie wyposażone zostały poszczególne bankomaty Trzebnicy.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Zachodni WBK SA Bochenka 71 Trzebnica
Bank Zachodni WBK SA Bochenka 71 Trzebnica
Euronet Polska Sp. z o.o. Brzoski 4 - Supermarket "Tesco" Trzebnica
PKO Bank Polski SA Chrobrego 4 - Supermarket "Biedronka" Trzebnica
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Daszyńskiego 18 - Pawilon Handlowy Trzebnica
PKO Bank Polski SA Daszyńskiego 38 - Pasaż Handlowy Trzebnica
Planet Cash SA Daszyńskiego 41 - Bank BGŻ BNP Paribas Trzebnica
Euronet Polska Sp. z o.o. Daszyńskiego 71 - Credit Agricole Bank Polska Trzebnica
ING Bank Śląski SA Kościelna 2-4 Trzebnica
Planet Cash SA Kwiatowa 1 - Supermarket "Intermarche" Trzebnica
PKO Bank Polski SA Pobożnego 1-3 Trzebnica
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Prusicka - Supermarket "Biedronka" Trzebnica
Bank Zachodni WBK SA Solna 3 - Sklep z Zabawkami Trzebnica
Bank Zachodni WBK SA Wrocławska 14a - Supermarket "Netto" Trzebnica

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy