Bankomaty Wołów

Wołów to miasto usytuowane w południowo-zachodniej części kraju, na terenie województwa dolnośląskiego. Jest siedzibą powiatu wołowskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Wołów. Miasto leży na Wale Trzebnickim, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Doliny Jezierzycy. Nazwa miejscowości pochodzi od słowa „wół”, a ściślej od miejsca występowania wołów. Prawa miejskie nadano jej około 1285 r., najprawdopodobniej zgodnie z decyzją jednego spośród Piastów głogowskich. Miasto prowadzi współpracę międzynarodową z takimi miejscowościami jak Canteleu we Francji oraz Buchholz in der Nordheide w Niemczech. Zajmuje powierzchnię 18,54 km², natomiast liczba jego mieszkańców w 2016 r. wynosiła niemal 12 500 osób.

W bazie bankomatów Wołowa można wyszukać dane każdego z urządzeń, które są zlokalizowane w granicach tego miasta. Ułatwiamy użytkownikom dotarcie do bankomatów w Wołowie zgodnych z ich potrzebami poprzez zaprezentowanie dokładnych adresów i godzin dostępności, jak również funkcji poszczególnych urządzeń.

Ulica, miasto, operator
Ludowa 3 - Supermarket "Biedronka", Wołów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Piłsudskiego 1-3 - Pasaż Handlowy, Wołów, Bank Zachodni WBK SA
Piłsudskiego 27, Wołów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Poznańska 22-28, Wołów, PKO Bank Polski SA
Rynek 1-4, Wołów, Bank Zachodni WBK SA
Rynek 1-4, Wołów, Bank Zachodni WBK SA
Rynek 16-17 - Sklep Obuwniczy, Wołów, PKO Bank Polski SA
Rynek 27-28 - Credit Agricole Bank Polska, Wołów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Trzebnicka 39 - Supermarket "Intermarche", Wołów, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy