Bankomaty Złotoryja

Złotoryja to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, na terenie województwa dolnośląskiego. Jest siedzibą powiatu złotoryjskiego. Leży nad rzeką Kaczawą, na Pogórzu Kaczawskim, a pod względem historycznym znajduje się na Dolnym Śląsku. W przeszłości miejscowość występowała w źródłach pod nazwami Goldberga i Złota Góra. Do administracyjnego nadania jej obecnej nazwy doszło dopiero w 1946 r. Prawa miejskie Złotoryja otrzymała w 1211 r. z rąk księcia Henryka I Brodatego. Miasto przeżywało intensywny rozwój gospodarczy w XV w. Aktualnie jest zamieszkiwane przez niespełna 16 000 osób, natomiast jego powierzchnia wynosi 11,51 km², z czego 60% stanowią użytki rolne, zaś 6% użytki leśne.

W bazie bankomatów w Złotoryi znajdują się dane wszystkich urządzeń, z których mają możliwość korzystać mieszkańcy oraz goście tego miasta. Zgromadziliśmy tutaj wiele przydatnych dla klientów informacji, między innymi dokładne adresy poszczególnych bankomatów Złotoryi, jak również godziny ich dostępności.

Ulica, miasto, operator
Basztowa 1, Złotoryja, SKOK 24 (Aplitt SA)
Bohaterów Getta Warszawskiego 3, Złotoryja, PKO Bank Polski SA
Bohaterów Getta Warszawskiego 3 - Pasaż Handlowy, Złotoryja, PKO Bank Polski SA
Hoża 11a - Supermarket "Biedronka", Złotoryja, Planet Cash SA
Konopnickiej 17, Złotoryja, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Plac Reymonta 7 - Hotel "Qubus", Złotoryja, Bank Zachodni WBK SA
Rynek 37-38 - Sklep AGD-RTV, Złotoryja, PKO Bank Polski SA
Rynek 42, Złotoryja, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Rynek 5, Złotoryja, Bank Zachodni WBK SA
Rynek 5, Złotoryja, Bank Zachodni WBK SA
Staromiejska 1a - Supermarket "Biedronka", Złotoryja, Planet Cash SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy