Bankomaty Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski to miasto, które leży na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jest siedzibą powiatu aleksandrowskiego i gminy wiejskiej Aleksandrów Kujawski. Leży na skraju Równiny Inowrocławskiej i stanowi część aglomeracji bydgosko-toruńskiej. Od centrum Bydgoszczy Aleksandrów Kujawski dzieli 63 km, natomiast od Torunia 26 km. Teren miasta podzielony został na następujące osiedla: Centrum, Osiedle Parkowa I, Osiedle Parkowa II, Osiedle Piaski i Halinowo. Łącznie zajmują one powierzchnię 7,23 km², a w 2016 r. były zamieszkiwane przez ponad 12 000 osób. Aleksandrów Kujawski to miejsce kuracji solankowych. Na gości czekają tutaj także zabytki, między innymi kościół parafii pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego z 1896 r.

Wszystkich mieszkańców i gości odwiedzających miasto zachęcamy do zapoznania się z bazą bankomatów w Aleksandrowie Kujawskim. Zebraliśmy w niej wiele przydatnych informacji, takich jak adresy, godziny dostępności oraz funkcje wszystkich bankomatów Aleksandrowa Kujawskiego.

Ulica, miasto, operator
Autostrada A1 - Stacja Paliw "BP", Aleksandrów Kujawski, Euronet Polska Sp. z o.o.
Narutowicza 4 - Supermarket "Netto", Aleksandrów Kujawski, Euronet Polska Sp. z o.o.
Ogrodowa 1-3, Aleksandrów Kujawski, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Słowackiego 17 - Powszechny Zakład Ubezpieczeń, Aleksandrów Kujawski, PKO Bank Polski SA
Słowackiego 28a - Bank BGŻ BNP Paribas, Aleksandrów Kujawski, Planet Cash SA
Słowackiego 28c - Supermarket "Biedronka", Aleksandrów Kujawski, PKO Bank Polski SA
Słowackiego 73, Aleksandrów Kujawski, Bank Zachodni WBK SA
Szkolna 13, Aleksandrów Kujawski, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Wojska Polskiego 29, Aleksandrów Kujawski, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy