Bankomaty Chełmża

Chełmża to miasto położone w północnej części kraju, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i powiatu toruńskiego. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z XIII w. Do nadania jej praw miejskich doszło w 1251 r. Aktualnie Chełmża zajmuje powierzchnię 7,84 km², z czego 47% stanowią użytki rolne, natomiast 1% lasy. W 2016 r. zamieszkiwało tutaj około 14 800 osób. W mieście odbywają cykliczne imprezy kulturalne, między innymi Dni Chełmży, które organizowane są w lipcu. Na gości czeka tu wiele zabytków, między innymi dawny kościół katedralny Świętej Trójcy zbudowany na przestrzeni XIII i XIV w., gotycki kościół pw. św. Mikołaja z końca XIII w., budynek dworca kolejowego oraz zespół kamienic z XIX–XX w.

Zapraszamy do zapoznania się informacjami zawartymi w opracowanej przez nas bazie bankomatów Chełmży. Naszym celem jest ułatwienie dotarcia do urządzeń spełniających potrzeby klienta, dlatego prezentujemy adresy, godziny dostępności, jak również funkcje poszczególnych bankomatów w Chełmży.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA Bydgoska 5 Chełmża
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Chełmińska 1 Chełmża
Euronet Polska Sp. z o.o. Chełmińskie Przedmieście 9-11 - Supermarket "Tesco" Chełmża
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Rynek 2 Chełmża
PKO Bank Polski SA Rynek 4 - Biblioteka Chełmża
Planet Cash SA Sikorskiego 15 - Bank BGŻ BNP Paribas Chełmża
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Sikorskiego 30 Chełmża
Euronet Polska Sp. z o.o. Sikorskiego 36a - Supermarket "Netto" Chełmża
PKO Bank Polski SA Sikorskiego 40 Chełmża
Euronet Polska Sp. z o.o. Trakt - Supermarket "Biedronka" Chełmża

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy