Bankomaty Chełmża

Chełmża to miasto położone w północnej części kraju, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i powiatu toruńskiego. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z XIII w. Do nadania jej praw miejskich doszło w 1251 r. Aktualnie Chełmża zajmuje powierzchnię 7,84 km², z czego 47% stanowią użytki rolne, natomiast 1% lasy. W 2016 r. zamieszkiwało tutaj około 14 800 osób. W mieście odbywają cykliczne imprezy kulturalne, między innymi Dni Chełmży, które organizowane są w lipcu. Na gości czeka tu wiele zabytków, między innymi dawny kościół katedralny Świętej Trójcy zbudowany na przestrzeni XIII i XIV w., gotycki kościół pw. św. Mikołaja z końca XIII w., budynek dworca kolejowego oraz zespół kamienic z XIX–XX w.

Zapraszamy do zapoznania się informacjami zawartymi w opracowanej przez nas bazie bankomatów Chełmży. Naszym celem jest ułatwienie dotarcia do urządzeń spełniających potrzeby klienta, dlatego prezentujemy adresy, godziny dostępności, jak również funkcje poszczególnych bankomatów w Chełmży.

Ulica, miasto, operator
Bydgoska 5, Chełmża, PKO Bank Polski SA
Chełmińska 1, Chełmża, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Chełmińskie Przedmieście 9-11 - Supermarket "Tesco", Chełmża, Euronet Polska Sp. z o.o.
Rynek 2, Chełmża, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Rynek 4 - Biblioteka, Chełmża, PKO Bank Polski SA
Sikorskiego 15 - Bank BGŻ BNP Paribas, Chełmża, Planet Cash SA
Sikorskiego 30, Chełmża, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Sikorskiego 36a - Supermarket "Netto", Chełmża, Euronet Polska Sp. z o.o.
Sikorskiego 40, Chełmża, PKO Bank Polski SA
Trakt - Supermarket "Biedronka", Chełmża, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy