Bankomaty Ciechocinek

Ciechocinek to miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim, na terenie powiatu aleksandrowskiego. Leży na Kujawach, w Kotlinie Toruńskiej, na lewym brzegu Wisły. Zajmuje obszar 15,26 km², z czego połowę stanowią użytki rolne, natomiast 10% użytki leśne. Ciechocinek jest miejscowością o charakterze uzdrowiskowym. Znajdują się tutaj liczne uzdrowiska, ośrodki wypoczynkowe, prewentorium, pijalnia wód mineralnych, warzelnia soli oraz zakłady przyrodolecznicze. W okolicach miasta utworzono Obszar Chronionego Krajobrazu Niziny Ciechocińskiej, którego celem jest ochrona specyficznego mikroklimatu. Liczba stałych mieszkańców miejscowości wynosiła w 2016 r. ponad 10 500 osób.

Wszystkich, którzy są zainteresowani skorzystaniem z bankomatów w Ciechocinku, zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z utworzoną przez nas bazą. Naszym celem było ułatwienie mieszkańcom i gościom miasta dotarcie do bankomatów Ciechocinka zgodnych z ich potrzebami, dlatego zaprezentowaliśmy tu adresy, godziny dostępności i funkcje poszczególnych urządzeń.

Ulica, miasto, operator
Broniewskiego 8a, Ciechocinek, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Dembickiego 35 - Sklep Spożywczy "Koniczynka" - ING Bank Śląski, Ciechocinek, Planet Cash SA
Kopernika 58 - Supermarket "Intermarche", Ciechocinek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Warzelniana 7, Ciechocinek, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Zdrojowa 11, Ciechocinek, Bank Zachodni WBK SA
Zdrojowa 18 - Supermarket "POLOmarket", Ciechocinek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Zdrojowa 18a, Ciechocinek, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Zdrojowa 25 - Supermarket "Biedronka", Ciechocinek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Zdrojowa 34, Ciechocinek, Bank Zachodni WBK SA
Zdrojowa 7, Ciechocinek, PKO Bank Polski SA
Zdrojowa 7, Ciechocinek, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy