Bankomaty Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń to miasto, które jest położone na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jest siedzibą powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Powstało 15 maja 1951 r., na skutek połączenia dwóch miast: Golub oraz Dobrzyń nad Drwęcą. Pierwsze z nich posiadało prawa miejskie od XIV w., a drugie od XIX w. Najcenniejszym zabytkiem miasta, który przyciąga tu wielu turystów, jest zamek krzyżacki, pochodzący z XIV w. Golub-Dobrzyń podzielony jest na następujące osiedla: Stare Miasto, Podzamek, Osiedle Brodnickie, Osiedle Młodych, Osiedle Zwycięstwa, Osiedle Leśne, Osiedle Drwęckie, Osiedle Panorama, Osiedle Sokołowskie oraz Osiedle Ruziec. Łącznie zajmują one obszar 7,50 km² i są zamieszkiwane przez około 12 800 osób.

Osoby poszukujące informacji o bankomatach w Gołubiu-Dobrzyniu zachęcamy do zapoznania się z opracowaną przez nas bazą. Ułatwiamy dotarcie do urządzeń zgodnych z potrzebami klienta, prezentując dokładny adres każdego bankomatu w Gołubiu-Dobrzyniu i jego funkcje, jak również godziny dostępności.

Ulica, miasto, operator
Konopnickiej 12, Golub-Dobrzyń, PKO Bank Polski SA
Konopnickiej 17, Golub-Dobrzyń, PKO Bank Polski SA
Konopnickiej 3b - Bank BGŻ BNP Paribas, Golub-Dobrzyń, Planet Cash SA
Plac 1000-lecia 22a, Golub-Dobrzyń, Bank Pekao SA
Plac 1000-lecia 25 - Urząd Miasta, Golub-Dobrzyń, PKO Bank Polski SA
Pod Arkadami 1, Golub-Dobrzyń, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Rynek 34, Golub-Dobrzyń, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Sienkiewicza 4b - Supermarket "Intermarche", Golub-Dobrzyń, Euronet Polska Sp. z o.o.
Sokołowska 202 - Supermarket "Biedronka", Golub-Dobrzyń, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Żeromskiego 1, Golub-Dobrzyń, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy