Bankomaty Lipno

Lipno to miasto zlokalizowane w województwie kujawsko-pomorskim. Jest siedzibą powiatu lipnowskiego, jak również gminy wiejskiej Lipno. Leży na Pojezierzu Dobrzyńskim, nad rzeką Mień, zaś pod względem historycznym znajduje się na ziemi dobrzyńskiej. Miejscowość ma średniowieczny rodowód, a prawa miejskie otrzymała w 1349 r. Aktualnie zajmuje powierzchnię 10,99 km². 52% jego obszaru stanowią użytki rolne, natomiast 13% lasy. W 2016 r. zamieszkiwało tutaj ponad 14 600 osób. W Lipinie urodzili się między innymi aktorka Pola Negri, polityk i ekonomista Leszek Balcerowicz oraz pisarz Henryk Czarnecki. Na gości czeka tu kilka zabytków, w tym gotycki Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, który został zbudowany w 1388 r.

Mieszkańców i turystów korzystających z bankomatów w Lipnie zachęcamy do zapoznania się z utworzoną przez nas bazą. To właśnie tutaj można sprawdzić dokładny adres każdego urządzenia, jak również dowiedzieć się, w jakich godzinach dostępne są poszczególne bankomaty Lipna.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) 22 Stycznia 2 Lipno
PKO Bank Polski SA 3 Maja 12 Lipno
Planet Cash SA 3 Maja 14 - Bank BGŻ BNP Paribas Lipno
Bank Zachodni WBK SA 3 Maja 16 Lipno
Bank Pekao SA 3 Maja 22 Lipno
SKOK 24 (Aplitt SA) 3 Maja 3c Lipno
Bank Pekao SA Kościuszki 10 - Sklep "Lewiatan" Lipno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Mickiewicza 30a Lipno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Mickiewicza 4 Lipno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Piłsudskiego 19 Lipno
PKO Bank Polski SA Plac Dekerta 15 Lipno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Powstańców Wielkopolskich 7 - Ośrodek Kultury Lipno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Włocławska 20b Lipno
Euronet Polska Sp. z o.o. Wojska Polskiego 16 - Supermarket "Intermarche" Lipno

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy