Bankomaty Rypin

Rypin to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, na terenie powiatu rypińskiego, którego jest siedzibą. Leży nad rzeką Rypienicą, na terenie Pojezierza Dobrzyńskiego. Pod względem historycznym miasto jest usytuowane w północno-wschodniej części ziemi dobrzyńskiej. Rypin to jedno spośród najstarszych miast w Polsce. Wzmianki o nim pojawiają się już w dokumencie pochodzącym z 11 kwietnia 1065 r. Prawa miejskie przyznano osadzie prawdopodobnie pomiędzy 1323 a 1326 r. W przeszłości Rypin był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Obecnie zajmuje powierzchnię 10,96 km² i jest zamieszkiwany przez około 16 500 osób.

Co roku odbywają się tutaj imprezy z cyklu Biesiady Kasztelańskie, organizowane przez Browar Sierpc. W bazie bankomatów w Rypinie można wyszukać każde urządzenie, które jest zlokalizowane w granicach miasta. Prezentujemy dokładny adres wszystkich bankomatów Rypina, a jednocześnie informujemy użytkowników o tym, w jakich godzinach mogą skorzystać z poszczególnych urządzeń.

Ulica, miasto, operator
Lissowskiego 37, Rypin, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Lissowskiego 7 - Bank BGŻ BNP Paribas, Rypin, Planet Cash SA
Mławska 20, Rypin, SKOK 24 (Aplitt SA)
Mławska 25 - Centrum Handlowe "Galeria Młyn", Rypin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Mławska 27, Rypin, PKO Bank Polski SA
Mławska 46b - Supermarket "Biedronka", Rypin, PKO Bank Polski SA
Nowy Rynek 16 - Supermarket "Biedronka", Rypin, PKO Bank Polski SA
Ogrodowa 13 - Supermarket "Fachman", Rypin, Bank Pekao SA
Toruńska 2 - Supermarket "Biedronka", Rypin, Bank Pekao SA
Warszawska 17 - Sklep Spożywczy, Rypin, PKO Bank Polski SA
Warszawska 6, Rypin, Bank Pekao SA

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy