Bankomaty Rypin

Rypin to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, na terenie powiatu rypińskiego, którego jest siedzibą. Leży nad rzeką Rypienicą, na terenie Pojezierza Dobrzyńskiego. Pod względem historycznym miasto jest usytuowane w północno-wschodniej części ziemi dobrzyńskiej. Rypin to jedno spośród najstarszych miast w Polsce. Wzmianki o nim pojawiają się już w dokumencie pochodzącym z 11 kwietnia 1065 r. Prawa miejskie przyznano osadzie prawdopodobnie pomiędzy 1323 a 1326 r. W przeszłości Rypin był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Obecnie zajmuje powierzchnię 10,96 km² i jest zamieszkiwany przez około 16 500 osób.

Co roku odbywają się tutaj imprezy z cyklu Biesiady Kasztelańskie, organizowane przez Browar Sierpc. W bazie bankomatów w Rypinie można wyszukać każde urządzenie, które jest zlokalizowane w granicach miasta. Prezentujemy dokładny adres wszystkich bankomatów Rypina, a jednocześnie informujemy użytkowników o tym, w jakich godzinach mogą skorzystać z poszczególnych urządzeń.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Lissowskiego 37 Rypin
Planet Cash SA Lissowskiego 7 - Bank BGŻ BNP Paribas Rypin
SKOK 24 (Aplitt SA) Mławska 20 Rypin
Euronet Polska Sp. z o.o. Mławska 25 - Centrum Handlowe "Galeria Młyn" Rypin
PKO Bank Polski SA Mławska 27 Rypin
PKO Bank Polski SA Mławska 46b - Supermarket "Biedronka" Rypin
PKO Bank Polski SA Nowy Rynek 16 - Supermarket "Biedronka" Rypin
Bank Pekao SA Ogrodowa 13 - Supermarket "Fachman" Rypin
Bank Pekao SA Toruńska 2 - Supermarket "Biedronka" Rypin
PKO Bank Polski SA Warszawska 17 - Sklep Spożywczy Rypin
Bank Pekao SA Warszawska 6 Rypin

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy