Bankomaty Solec Kujawski

Solec Kujawski to miasto znajdujące się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w oraz powiatu bydgoskiego. Jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Solec Kujawski. Znajduje się na pograniczu Kujaw i Pomorza, na lewym brzegu Wisły. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1263 r. Lokacja miasta na prawie magdeburskim odbyła się w 1325 r., zgodnie z decyzją księcia inowrocławsko-wyszogrodzkiego Przemysła. W przeszłości Solec Kujawski był ważnym ośrodkiem przemysłu drzewnego. Jedną z atrakcji turystycznych miasta jest JuraPark Solec, gdzie można obejrzeć około 100 dinozaurów w naturalnych rozmiarach. Na gości czeka tu także park wodny i zabytki, między innymi ratusz oraz XIX-wieczne budynki stacji kolejowej.

Baza bankomatów w Solcu Kujawskim to miejsce, w którym goście, a także stali mieszkańcy znajdą informacje o wszystkich dostępnych tutaj urządzeniach bankowych. Umożliwiamy wyszukanie dokładnego adresu każdego bankomatu Solca Kujawskiego, jak również sprawdzenie, w jakich godzinach można z niego skorzystać.

Ulica, miasto, operator
23 Stycznia 20, Solec Kujawski, PKO Bank Polski SA
23 Stycznia 9 - Hala Targowa, Solec Kujawski, Bank Pekao SA
29 Listopada 4 - Bank BGŻ BNP Paribas, Solec Kujawski, Planet Cash SA
Garbary 2b, Solec Kujawski, Bank Pekao SA
Leśna 12 - Supermarket "POLOmarket", Solec Kujawski, PKO Bank Polski SA
Leśna 2a - Supermarket "Netto", Solec Kujawski, Euronet Polska Sp. z o.o.
Leśna 53c - Sklep "ABC", Solec Kujawski, Euronet Polska Sp. z o.o.
Powstańców 7 - Supermarket "Biedronka", Solec Kujawski, Euronet Polska Sp. z o.o.
Toruńska 14, Solec Kujawski, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy