Bankomaty Solec Kujawski

Solec Kujawski to miasto znajdujące się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w oraz powiatu bydgoskiego. Jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Solec Kujawski. Znajduje się na pograniczu Kujaw i Pomorza, na lewym brzegu Wisły. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1263 r. Lokacja miasta na prawie magdeburskim odbyła się w 1325 r., zgodnie z decyzją księcia inowrocławsko-wyszogrodzkiego Przemysła. W przeszłości Solec Kujawski był ważnym ośrodkiem przemysłu drzewnego. Jedną z atrakcji turystycznych miasta jest JuraPark Solec, gdzie można obejrzeć około 100 dinozaurów w naturalnych rozmiarach. Na gości czeka tu także park wodny i zabytki, między innymi ratusz oraz XIX-wieczne budynki stacji kolejowej.

Baza bankomatów w Solcu Kujawskim to miejsce, w którym goście, a także stali mieszkańcy znajdą informacje o wszystkich dostępnych tutaj urządzeniach bankowych. Umożliwiamy wyszukanie dokładnego adresu każdego bankomatu Solca Kujawskiego, jak również sprawdzenie, w jakich godzinach można z niego skorzystać.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA 23 Stycznia 20 Solec Kujawski
Bank Pekao SA 23 Stycznia 9 - Hala Targowa Solec Kujawski
Planet Cash SA 29 Listopada 4 - Bank BGŻ BNP Paribas Solec Kujawski
Bank Pekao SA Garbary 2b Solec Kujawski
PKO Bank Polski SA Leśna 12 - Supermarket "POLOmarket" Solec Kujawski
Euronet Polska Sp. z o.o. Leśna 2a - Supermarket "Netto" Solec Kujawski
Euronet Polska Sp. z o.o. Leśna 53c - Sklep "ABC" Solec Kujawski
Euronet Polska Sp. z o.o. Powstańców 7 - Supermarket "Biedronka" Solec Kujawski
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Toruńska 14 Solec Kujawski

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy