Bankomaty Tuchola

Tuchola to miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim. Jest siedzibą powiatu tucholskiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Tuchola. Leży w południowej części Pomorza Gdańskiego, na krańcu Borów Tucholskich, nad rzekami Hozjanną, Brdą i Kiczą oraz nad jeziorami: Mielonek, Głęboczek, i Zamkowe. Jest nieformalną stolicą Borów Tucholskich i siedzibą Tucholskiego Parku Krajobrazowego. Pierwsza lokacja miasta najprawdopodobniej odbyła się w  XIII w. Obecnie Tuchola zajmuje powierzchnię 17,69 km². Obszar ten został podzielony na dzielnice: Centrum, Stare Miasto, Rudzki Most, Koślinka i Nad Brdą. Ponadto na terenie dzielnic wydzielone zostały osiedla. W 2016 r. zamieszkiwało je łącznie ponad 13 500 osób.

Za pośrednictwem utworzonej przez nas bazy bankomatów w Tucholi można sprawdzić, gdzie znajdują się poszczególne urządzenia, a także w jakich godzinach dostępne jest każde z nich. Dodatkowo informujemy użytkowników o tym, które spośród bankomatów Tucholi zostały wyposażone w funkcję debetową.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Millennium SA Nowodworskiego 1 Tuchola
SKOK 24 (Aplitt SA) Nowodworskiego 3 Tuchola
Planet Cash SA Nowodworskiego 7 - Bank BGŻ BNP Paribas Tuchola
Planet Cash SA Nowodworskiego 7 - Bank BGŻ BNP Paribas Tuchola
Bank Millennium SA Piastowska 28 - Sklep Tuchola
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Piastowska 5a Tuchola
PKO Bank Polski SA Plac Wolności 33 - Apteka Tuchola
PKO Bank Polski SA Pocztowa 8 Tuchola
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Świecka 15 Tuchola
Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawska 15 - Supermarket "POLOmarket" Tuchola
Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawska 19 - Supermarket "Biedronka" Tuchola

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy