Bankomaty Tuchola

Tuchola to miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim. Jest siedzibą powiatu tucholskiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Tuchola. Leży w południowej części Pomorza Gdańskiego, na krańcu Borów Tucholskich, nad rzekami Hozjanną, Brdą i Kiczą oraz nad jeziorami: Mielonek, Głęboczek, i Zamkowe. Jest nieformalną stolicą Borów Tucholskich i siedzibą Tucholskiego Parku Krajobrazowego. Pierwsza lokacja miasta najprawdopodobniej odbyła się w  XIII w. Obecnie Tuchola zajmuje powierzchnię 17,69 km². Obszar ten został podzielony na dzielnice: Centrum, Stare Miasto, Rudzki Most, Koślinka i Nad Brdą. Ponadto na terenie dzielnic wydzielone zostały osiedla. W 2016 r. zamieszkiwało je łącznie ponad 13 500 osób.

Za pośrednictwem utworzonej przez nas bazy bankomatów w Tucholi można sprawdzić, gdzie znajdują się poszczególne urządzenia, a także w jakich godzinach dostępne jest każde z nich. Dodatkowo informujemy użytkowników o tym, które spośród bankomatów Tucholi zostały wyposażone w funkcję debetową.

Ulica, miasto, operator
Nowodworskiego 1, Tuchola, Bank Millennium SA
Nowodworskiego 3, Tuchola, SKOK 24 (Aplitt SA)
Nowodworskiego 7 - Bank BGŻ BNP Paribas, Tuchola, Planet Cash SA
Nowodworskiego 7 - Bank BGŻ BNP Paribas, Tuchola, Planet Cash SA
Piastowska 28 - Sklep, Tuchola, Bank Millennium SA
Piastowska 5a, Tuchola, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Plac Wolności 33 - Apteka, Tuchola, PKO Bank Polski SA
Pocztowa 8, Tuchola, PKO Bank Polski SA
Świecka 15, Tuchola, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Warszawska 15 - Supermarket "POLOmarket", Tuchola, Euronet Polska Sp. z o.o.
Warszawska 19 - Supermarket "Biedronka", Tuchola, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy