Bankomaty Wąbrzeźno

Wąbrzeźno to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, na terenie powiatu wąbrzeskiego którego jest siedzibą. Leży na Pojezierzu Chełmińskim, między jeziorami Zamkowym, Sicieńskim i Frydek, natomiast pod względem historycznym stanowi część ziemi chełmińskiej. Miasto zajmuje obszar 8,53 km², z czego najwięcej – ponieważ 52,17% – stanowią użytki rolne. W przeszłości miejscowość występowała pod nazwami Wąbrzeźno i Frideck. Do nadania jej praw miejskich doszło w XIV w. W 2016 r. liczba stałych mieszkańców Wąbrzeźna przekraczała 13 500 osób. Miasto posiada cenne zabytki, między innymi ruiny zamku z XIV w., który przez długi czas był siedzibą biskupów chełmińskich, ratusz z końca XIX w. oraz wiele kamienic z przełomu XIX i XX wieku.

Celem opracowanej przez nas bazy bankomatów w Wąbrzeźnie jest ułatwienie dotarcie do urządzeń spełniających wszystkie potrzeby użytkownika. To właśnie tutaj można sprawdzić dokładne położenie każdego bankomatu w Wąbrzeźnie, jak również godziny jego dostępności.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA 1 Maja 39 - Bank BGŻ BNP Paribas Wąbrzeźno
Bank Millennium SA 1 Maja 43 - Sklep Wąbrzeźno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) 1 Maja 63a Wąbrzeźno
PKO Bank Polski SA Grudziądzka 46 Wąbrzeźno
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Hallera 8 Wąbrzeźno
Euronet Polska Sp. z o.o. Legionistów 3 - Supermarket "Tesco" Wąbrzeźno
Euronet Polska Sp. z o.o. Mestwina 7 Wąbrzeźno
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Plac Jana Pawła II 10 Wąbrzeźno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Plac Jana Pawła II 13 Wąbrzeźno
Bank Millennium SA Plac Jana Pawła II 23 Wąbrzeźno
PKO Bank Polski SA Sikorskiego 9 Wąbrzeźno

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy