Bankomaty Wąbrzeźno

Wąbrzeźno to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, na terenie powiatu wąbrzeskiego którego jest siedzibą. Leży na Pojezierzu Chełmińskim, między jeziorami Zamkowym, Sicieńskim i Frydek, natomiast pod względem historycznym stanowi część ziemi chełmińskiej. Miasto zajmuje obszar 8,53 km², z czego najwięcej – ponieważ 52,17% – stanowią użytki rolne. W przeszłości miejscowość występowała pod nazwami Wąbrzeźno i Frideck. Do nadania jej praw miejskich doszło w XIV w. W 2016 r. liczba stałych mieszkańców Wąbrzeźna przekraczała 13 500 osób. Miasto posiada cenne zabytki, między innymi ruiny zamku z XIV w., który przez długi czas był siedzibą biskupów chełmińskich, ratusz z końca XIX w. oraz wiele kamienic z przełomu XIX i XX wieku.

Celem opracowanej przez nas bazy bankomatów w Wąbrzeźnie jest ułatwienie dotarcie do urządzeń spełniających wszystkie potrzeby użytkownika. To właśnie tutaj można sprawdzić dokładne położenie każdego bankomatu w Wąbrzeźnie, jak również godziny jego dostępności.

Ulica, miasto, operator
1 Maja 39 - Bank BGŻ BNP Paribas, Wąbrzeźno, Planet Cash SA
1 Maja 43 - Sklep, Wąbrzeźno, Bank Millennium SA
1 Maja 63a, Wąbrzeźno, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Grudziądzka 46, Wąbrzeźno, PKO Bank Polski SA
Hallera 8, Wąbrzeźno, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Legionistów 3 - Supermarket "Tesco", Wąbrzeźno, Euronet Polska Sp. z o.o.
Mestwina 7, Wąbrzeźno, Euronet Polska Sp. z o.o.
Plac Jana Pawła II 10, Wąbrzeźno, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Plac Jana Pawła II 13, Wąbrzeźno, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Plac Jana Pawła II 23, Wąbrzeźno, Bank Millennium SA
Sikorskiego 9, Wąbrzeźno, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy