Bankomaty Żnin

Żnin to miasto, które leży w województwie kujawsko-pomorskim. Jest siedzibą powiatu żnińskiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Żnin. Jest położone na Pałukach, pomiędzy jeziorami Żnińskim Dużym oraz Żnińskim Małym, w regionie kulturowym Wielkopolski. Żnin otrzymał prawa miejskie w 1263 r. Aktualnie jego powierzchnia wynosi 8,35 km², natomiast liczba mieszkańców w 2016 roku przekraczała 14 000. Na terenie miasta znajduje się kilka cennych zabytków, między innymi gotycko-barokowy kościół pw. św. Floriana z początków XV w. oraz pochodząca z tego samego stulecia wieża ratuszowa. Ponadto działa tutaj Muzeum Sztuki Sakralnej Sufragania, którego siedzibą jest klasycystyczny dworek z końca XVIII w. – sufragania.

Zachęcamy do zapoznania się z utworzoną przez nas bazą, która stanowi cenne źródło wiedzy na temat bankomatów Żnina. Zebraliśmy tutaj dokładne adresy wszystkich urządzeń, jak również informacje dotyczące dostępności czasowej oraz funkcji, w jakie wyposażone zostały poszczególne bankomaty Żnina.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA 700-lecia 30 - Salon Samochodowy Żnin
Euronet Polska Sp. z o.o. 700-lecia 36 - Supermarket "Biedronka" Żnin
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) 700-lecia 41 Żnin
SKOK 24 (Aplitt SA) Kościuszki 22a Żnin
Euronet Polska Sp. z o.o. Mickiewicza 4a - Supermarket "Tesco" Żnin
Planet Cash SA Plac Wolności 7 - Bank BGŻ BNP Paribas Żnin
PKO Bank Polski SA Śniadeckich 15 Żnin
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Śniadeckich 19 Żnin
Bank Millennium SA Śniadeckich 2 Żnin
Bank Zachodni WBK SA Szpitalna 2 - Supermarket "Biedronka" Żnin
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Tysiąclecia 3 Żnin
PKO Bank Polski SA Żytnia 1 - Przychodnia Lekarska Żnin

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy