Bankomaty Żnin

Żnin to miasto, które leży w województwie kujawsko-pomorskim. Jest siedzibą powiatu żnińskiego, jak również gminy miejsko-wiejskiej Żnin. Jest położone na Pałukach, pomiędzy jeziorami Żnińskim Dużym oraz Żnińskim Małym, w regionie kulturowym Wielkopolski. Żnin otrzymał prawa miejskie w 1263 r. Aktualnie jego powierzchnia wynosi 8,35 km², natomiast liczba mieszkańców w 2016 roku przekraczała 14 000. Na terenie miasta znajduje się kilka cennych zabytków, między innymi gotycko-barokowy kościół pw. św. Floriana z początków XV w. oraz pochodząca z tego samego stulecia wieża ratuszowa. Ponadto działa tutaj Muzeum Sztuki Sakralnej Sufragania, którego siedzibą jest klasycystyczny dworek z końca XVIII w. – sufragania.

Zachęcamy do zapoznania się z utworzoną przez nas bazą, która stanowi cenne źródło wiedzy na temat bankomatów Żnina. Zebraliśmy tutaj dokładne adresy wszystkich urządzeń, jak również informacje dotyczące dostępności czasowej oraz funkcji, w jakie wyposażone zostały poszczególne bankomaty Żnina.

Ulica, miasto, operator
700-lecia 30 - Salon Samochodowy, Żnin, PKO Bank Polski SA
700-lecia 36 - Supermarket "Biedronka", Żnin, Euronet Polska Sp. z o.o.
700-lecia 41, Żnin, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Kościuszki 22a, Żnin, SKOK 24 (Aplitt SA)
Mickiewicza 4a - Supermarket "Tesco", Żnin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Plac Wolności 7 - Bank BGŻ BNP Paribas, Żnin, Planet Cash SA
Śniadeckich 15, Żnin, PKO Bank Polski SA
Śniadeckich 19, Żnin, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Śniadeckich 2, Żnin, Bank Millennium SA
Szpitalna 2 - Supermarket "Biedronka", Żnin, Bank Zachodni WBK SA
Tysiąclecia 3, Żnin, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Żytnia 1 - Przychodnia Lekarska, Żnin, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy