Bankomaty Koluszki

Koluszki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie łódzkim wschodnim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Koluszki.. Znajduje się na terenie Równiny Koluszkowskiej, między Garbem Łódzkim oraz Wysoczyzną Rawską. Pierwsza wzmianka o Koluszkach pochodzi z 1399 r. Do nadania miejscowości praw miejskich doszło 28 kwietnia 1949 r. Miasto zajmuje powierzchnię 9,9 km². Jego obszar został podzielony na następujące osiedla: Czarneckiego, Głowackiego, 11 Listopada, Łódzkie, Łódzkie II, Natolin, Staromiejskie, Warszawskie, Zieleń Południe, Sikorskiego, Andersa. W 2016 r. zamieszkiwało w nich łącznie ponad 13 000 osób. W herbie miasta znajduje się srebrne pióro pisarskie i złoty kłos, umieszczone na czerwonym tle.

Użytkowników bankomatów w Koluszkach zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które dostępne są w opracowanej przez nas bazie. Zaprezentowaliśmy tutaj dokładny adres każdego urządzenia, a jednocześnie przedstawiliśmy ich dostępność czasową oraz funkcje wszystkich bankomatów Koluszek.

Ulica, miasto, operator
11 Listopada 20, Koluszki, Bank Pekao SA
11 Listopada 33 - Pawilon Handlowy, Koluszki, Bank Pekao SA
11 Listopada 41, Koluszki, PKO Bank Polski SA
Brzezińska 15a, Koluszki, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Brzezińska 23, Koluszki, PKO Bank Polski SA
Mickiewicza 2 - Biurowiec, Koluszki, Bank Pekao SA
Piękna 1, Koluszki, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa łódzkiego: Bankomaty Łódź, Bankomaty Piotrków Trybunalski, Bankomaty Pabianice, Bankomaty Tomaszów Mazowiecki, Bankomaty Bełchatów, Bankomaty Zgierz, Bankomaty Skierniewice

 

Polecamy