Bankomaty Łask

Łask to miasto usytuowane w centralnej części Polski, na terenie województwa łódzkiego i powiatu łaskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Łask. Leży na Wysoczyźnie Łaskiej oraz w Kotlinie Szczercowskiej. Pierwsza wzmianka o wsi Łask pochodzi z 1356 r., natomiast prawa miejskie miejscowość otrzymała w 1422 r. od króla Władysława Jagiełły. Nazwę osady zaczerpnięto od słowa „łaz”, które oznacza uprawny grunt powstały na skutek wypalania i karczowania lasów. Dawniej nazywano ją Łasko, Lasko, Laszko i Lassko. Na terenie miasta znajduje się Obszar Chronionego Krajobrazu Dolina Środkowej Grabi, Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Kolumna-Las” oraz Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Dolina Grabi”.

W bazie bankomatów Łask zgromadziliśmy najważniejsze informacje o każdym spośród urządzeń, które banki oddały do użytku klientów na terenie tego miasta. Użytkownicy bankomatów w Łaskach wyszukają tutaj dokładny adres dowolnie wybranego urządzenia, a także sprawdzą jego funkcje i dostępność czasową.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA 9 Maja 22 Łask
SKOK 24 (Aplitt SA) 9 Maja 26 Łask
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Armii Ludowej 19 Łask
Bank Pekao SA Batorego 42 Łask
PKO Bank Polski SA Batorego 44 - Sklep Łask
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Jana Pawła II 1 Łask
PKO Bank Polski SA Jana Pawła II 7 - Supermarket "Biedronka" Łask
Euronet Polska Sp. z o.o. Jodłowa 13 - Supermarket "Biedronka" Łask
Planet Cash SA Kościelna 12 - Bank BGŻ BNP Paribas Łask
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Plac 11 Listopada 27 - Dom Handlowy Łask
Bank Pekao SA Warszawska 12 Łask
Bank Pekao SA Warszawska 12 Łask
PKO Bank Polski SA Warszawska 49 - Supermarket "Kaufland" Łask

Bankomaty w innych miastach województwa łódzkiego: Bankomaty Łódź, Bankomaty Piotrków Trybunalski, Bankomaty Pabianice, Bankomaty Tomaszów Mazowiecki, Bankomaty Bełchatów, Bankomaty Zgierz, Bankomaty Skierniewice

 

Polecamy