Bankomaty Łask

Łask to miasto usytuowane w centralnej części Polski, na terenie województwa łódzkiego i powiatu łaskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Łask. Leży na Wysoczyźnie Łaskiej oraz w Kotlinie Szczercowskiej. Pierwsza wzmianka o wsi Łask pochodzi z 1356 r., natomiast prawa miejskie miejscowość otrzymała w 1422 r. od króla Władysława Jagiełły. Nazwę osady zaczerpnięto od słowa „łaz”, które oznacza uprawny grunt powstały na skutek wypalania i karczowania lasów. Dawniej nazywano ją Łasko, Lasko, Laszko i Lassko. Na terenie miasta znajduje się Obszar Chronionego Krajobrazu Dolina Środkowej Grabi, Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Kolumna-Las” oraz Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Dolina Grabi”.

W bazie bankomatów Łask zgromadziliśmy najważniejsze informacje o każdym spośród urządzeń, które banki oddały do użytku klientów na terenie tego miasta. Użytkownicy bankomatów w Łaskach wyszukają tutaj dokładny adres dowolnie wybranego urządzenia, a także sprawdzą jego funkcje i dostępność czasową.

Ulica, miasto, operator
9 Maja 22, Łask, PKO Bank Polski SA
9 Maja 26, Łask, SKOK 24 (Aplitt SA)
Armii Ludowej 19, Łask, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Batorego 42, Łask, Bank Pekao SA
Batorego 44 - Sklep, Łask, PKO Bank Polski SA
Jana Pawła II 1, Łask, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Jana Pawła II 7 - Supermarket "Biedronka", Łask, PKO Bank Polski SA
Jodłowa 13 - Supermarket "Biedronka", Łask, Euronet Polska Sp. z o.o.
Kościelna 12 - Bank BGŻ BNP Paribas, Łask, Planet Cash SA
Plac 11 Listopada 27 - Dom Handlowy, Łask, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Warszawska 12, Łask, Bank Pekao SA
Warszawska 12, Łask, Bank Pekao SA
Warszawska 49 - Supermarket "Kaufland", Łask, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa łódzkiego: Bankomaty Łódź, Bankomaty Piotrków Trybunalski, Bankomaty Pabianice, Bankomaty Tomaszów Mazowiecki, Bankomaty Bełchatów, Bankomaty Zgierz, Bankomaty Skierniewice

 

Polecamy