Bankomaty Opoczno

Opoczno to miasto położone w województwie łódzkim. Jest siedzibą powiatu opoczyńskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Opoczno. Leży na skraju Wyżyny Przedborskiej, nad rzeką Wąglanką, natomiast pod względem historycznym zaliczane jest do Małopolski. W przeszłości  miasto wchodziło w skład ziemi sandomierskiej. Pierwsza wzmianka o nim pochodzi z dokumentu dotyczącego przypisania osady przez Leszka Czarnego do kolegiaty sandomierskiej, datowanego na 1284 r. Do nadania praw miejskich Opocznu doszło w XIV w. Aktualnie miasto zajmuje powierzchnię 24,75 km² i jest zamieszkiwane przez prawie 22 000 osób. Na terenie miasta znajduje się kilka zabytków wpisanych na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa, w tym historyczne śródmieście oraz zamek z XVII w., pełniący obecnie funkcję muzeum.

Baza bankomatów w Opocznie ułatwia dotarcie do urządzeń zlokalizowanych na terenie tego miasta. Dostępne są w niej ich adresy, jak również inne informacje o każdym bankomacie w Opocznie, w tym godziny jego dostępności.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA Biernackiego 13 - Supermarket "Biedronka" Opoczno
Bank Pekao SA Kopernika 1a - Pawilon Handlowy Opoczno
PKO Bank Polski SA Kopernika 1a - Pawilon Handlowy Opoczno
Euronet Polska Sp. z o.o. Kopernika 1b - Centrum Handlowe "Galeria Inspiro" Opoczno
Bank Pekao SA Partyzantów 43 - Sklep Opoczno
PKO Bank Polski SA Partyzantów 45 - Pawilon Handlowy Opoczno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Perzyńskiego 5 Opoczno
SKOK 24 (Aplitt SA) Piotrkowska 16 Opoczno
Euronet Polska Sp. z o.o. Piotrkowska 18 - Pawilon Handlowy - Bank BPH Opoczno
Euronet Polska Sp. z o.o. Piotrkowska 2c - Credit Agricole Bank Polska Opoczno
Bank Zachodni WBK SA Piotrkowska 83-89 - Supermarket "Biedronka" Opoczno
Bank Pekao SA Plac Kościuszki 16 Opoczno
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Plac Kościuszki 3 Opoczno
PKO Bank Polski SA Słowackiego 2 - Supermarket "Carrefour" Opoczno
Bank Pekao SA Spacerowa 10 - Supermarket "Woy" Opoczno
PKO Bank Polski SA Staromiejska 14 Opoczno

Bankomaty w innych miastach województwa łódzkiego: Bankomaty Łódź, Bankomaty Piotrków Trybunalski, Bankomaty Pabianice, Bankomaty Tomaszów Mazowiecki, Bankomaty Bełchatów, Bankomaty Zgierz, Bankomaty Skierniewice

 

Polecamy