Bankomaty Ozorków

Ozorków to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, nad rzeką Bzurą. Jest oddalone od Łodzi o 20 km. Zajmuje powierzchnię 15,46 km², z czego 53% stanowią użytki rolne. Ozorków jest zamieszkiwany przez ponad 20 000 osób. Dzieje miasta sięgają początków XV w. Jego intensywny rozwój rozpoczął się w I połowie XIX w., kiedy osiedlili się tutaj Schlösserowie, którzy założyli nowoczesne przędzalnie wełny i bawełny, dzięki czemu Ozorków i jego okolice stały się ważnym ośrodkiem przemysłu włókienniczego. Drewniane domy tkaczy i sukienników zachowały się do dziś i stanowią teraz jedną z tutejszych atrakcji turystycznych, podobnie jak najdłuższa w Polsce linia tramwajowa, która łączy miasto z Łodzią.

Opracowana przez nas baza bankomatów Ozorkowa jest przydatna zarówno dla mieszkańców miasta, jak i dla turystów. Korzystając z dostępnych w niej informacji można sprawdzić dokładny adres każdego bankomatu w Ozorkowie, jak również dowiedzieć się, czy jest on dostępny przez całą dobę.

Ulica, miasto, operator
Lotnicza 5 - Supermarket "Intermarche", Ozorków, Planet Cash SA
Nowe Miasto 16, Ozorków, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Nowe Miasto 3, Ozorków, Bank Pekao SA
Nowe Miasto 3, Ozorków, Bank Pekao SA
Plac Jana Pawła II 6, Ozorków, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Południowa 10 - Sklep, Ozorków, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Starzyńskiego 30 - Supermarket "Biedronka", Ozorków, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Starzyńskiego 8 - Pawilon Handlowy "Społem", Ozorków, PKO Bank Polski SA
Wyszyńskiego 10 - Sklep Przemysłowy, Ozorków, PKO Bank Polski SA
Wyszyńskiego 30 - Supermarket "Tesco", Ozorków, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa łódzkiego: Bankomaty Łódź, Bankomaty Piotrków Trybunalski, Bankomaty Pabianice, Bankomaty Tomaszów Mazowiecki, Bankomaty Bełchatów, Bankomaty Zgierz, Bankomaty Skierniewice

 

Polecamy