Bankomaty Ozorków

Ozorków to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, nad rzeką Bzurą. Jest oddalone od Łodzi o 20 km. Zajmuje powierzchnię 15,46 km², z czego 53% stanowią użytki rolne. Ozorków jest zamieszkiwany przez ponad 20 000 osób. Dzieje miasta sięgają początków XV w. Jego intensywny rozwój rozpoczął się w I połowie XIX w., kiedy osiedlili się tutaj Schlösserowie, którzy założyli nowoczesne przędzalnie wełny i bawełny, dzięki czemu Ozorków i jego okolice stały się ważnym ośrodkiem przemysłu włókienniczego. Drewniane domy tkaczy i sukienników zachowały się do dziś i stanowią teraz jedną z tutejszych atrakcji turystycznych, podobnie jak najdłuższa w Polsce linia tramwajowa, która łączy miasto z Łodzią.

Opracowana przez nas baza bankomatów Ozorkowa jest przydatna zarówno dla mieszkańców miasta, jak i dla turystów. Korzystając z dostępnych w niej informacji można sprawdzić dokładny adres każdego bankomatu w Ozorkowie, jak również dowiedzieć się, czy jest on dostępny przez całą dobę.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA Lotnicza 5 - Supermarket "Intermarche" Ozorków
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Nowe Miasto 16 Ozorków
Bank Pekao SA Nowe Miasto 3 Ozorków
Bank Pekao SA Nowe Miasto 3 Ozorków
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Plac Jana Pawła II 6 Ozorków
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Południowa 10 - Sklep Ozorków
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Starzyńskiego 30 - Supermarket "Biedronka" Ozorków
PKO Bank Polski SA Starzyńskiego 8 - Pawilon Handlowy "Społem" Ozorków
PKO Bank Polski SA Wyszyńskiego 10 - Sklep Przemysłowy Ozorków
Euronet Polska Sp. z o.o. Wyszyńskiego 30 - Supermarket "Tesco" Ozorków

Bankomaty w innych miastach województwa łódzkiego: Bankomaty Łódź, Bankomaty Piotrków Trybunalski, Bankomaty Pabianice, Bankomaty Tomaszów Mazowiecki, Bankomaty Bełchatów, Bankomaty Zgierz, Bankomaty Skierniewice

 

Polecamy