Bankomaty Janów Lubelski

Janów Lubelski to miasto, które znajduje się w województwie lubelskim oraz w powiecie janowskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Janów Lubelski. Leży na pograniczu Roztocza Zachodniego, nad rzeką Białką, natomiast pod względem historycznym zalicza się do Małopolski. Od strony południowej miejscowość otoczona jest przez Lasy Janowskie. Janów Lubelski posiada prawa miejskie od 1640 r. Aktualnie jest zamieszkiwany przez około 12 000 i zajmuje powierzchnię 14,80 km². Wśród atrakcji turystycznych miasta znajdują się zarówno zabytki, na przykład Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej Łaskawej, jak i obiekty o walorach przyrodniczych, w tym Puszcza Sandomierska i Park Krajobrazowy Lasy Janowskie.

Baza bankomatów w Janowie Lubelskim pozwala na szybkie dotarcie do urządzenia zgodnego z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Zaprezentowaliśmy w niej nie tylko dokładne adresy wszystkich bankomatów Janowa Lubelskiego, lecz także ich funkcje oraz godziny, w jakich klienci mają do nich zapewniony dostęp.

Ulica, miasto, operator
Bialska 2 - Bank BGŻ BNP Paribas, Janów Lubelski, Planet Cash SA
Sienkiewicza 11, Janów Lubelski, Bank Zachodni WBK SA
Sienkiewicza 46 - Supermarket "Biedronka", Janów Lubelski, Euronet Polska Sp. z o.o.
Wiejska 3, Janów Lubelski, Bank Pekao SA
Zamoyskiego 149 - Szpital, Janów Lubelski, Bank Zachodni WBK SA
Zamoyskiego 26 - Pawilon Handlowy, Janów Lubelski, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Zamoyskiego 26 - Pawilon Handlowy, Janów Lubelski, Bank Pekao SA
Zamoyskiego 5 - Sklep, Janów Lubelski, Euronet Polska Sp. z o.o.
Zamoyskiego 52, Janów Lubelski, PKO Bank Polski SA
Zamoyskiego 53a, Janów Lubelski, Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Bankomaty w innych miastach województwa lubelskiego: Bankomaty Lublin, Bankomaty Zamość, Bankomaty Chełm, Bankomaty Biała Podlaska, Bankomaty Puławy, Bankomaty Świdnik, Bankomaty Kraśnik

 

Polecamy