Bankomaty Parczew

Parczew to miasto, które jest położone na terenie województwa lubelskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Parczew, jak również powiatu parczewskiego. Leży na obszarze Równiny Parczewskiej, natomiast pod względem historycznym na obrzeżach Małopolski i w granicach dawnej ziemi lubelskiej. Parczew był jednym spośród najstarszych miast Lubelszczyzny. Istniał już w XII w., natomiast prawa miejskie otrzymał w 1401 r. z rąk króla Władysława Jagiełły. Aktualnie miasto zajmuje powierzchnię 8,05 km², a liczba jego mieszkańców w 2016 r. przekraczała 10 800 osób. Parczew prowadzi współpracę międzynarodową z takimi miejscowościami jak Bressuire we Francji, Luboml w Ukrainie i Preny w Litwie.

Wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z dowolnie wybranego bankomatu w Parczewie, zachęcamy do uprzedniego zapoznania się z opracowaną przez nas bazą. Znajdują się tutaj dokładne adresy poszczególnych urządzeń, jak również informacje dotyczące godzin dostępności i funkcje każdego spośród bankomatów Parczewa.

Ulica, miasto, operator
Al. Jana Pawła II 1 - Supermarket "Biedronka", Parczew, PKO Bank Polski SA
Bema 2 - Bank BGŻ BNP Paribas, Parczew, Planet Cash SA
Kościelna 124, Parczew, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Kościelna 27, Parczew, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Kościelna 28, Parczew, SKOK 24 (Aplitt SA)
Polna 67, Parczew, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Szkolna 2 - Centrum Handlowe, Parczew, Planet Cash SA
Wojska Polskiego 10, Parczew, PKO Bank Polski SA
Wojska Polskiego 2 - Supermarket "Biedronka", Parczew, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wyszyńskiego 9 - Sklep Spożywczy, Parczew, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa lubelskiego: Bankomaty Lublin, Bankomaty Zamość, Bankomaty Chełm, Bankomaty Biała Podlaska, Bankomaty Puławy, Bankomaty Świdnik, Bankomaty Kraśnik

 

Polecamy