Bankomaty Radzyń Podlaski

Radzyń Podlaski to miasto leżące we wschodniej części Polski, na terenie województwa lubelskiego i powiatu radzyńskiego, którego jest siedzibą. Miasto znajduje się na skraju Równiny Łukowskiej, na Nizinie Południowopodlaskiej, nad rzeką Białką. Pod względem historycznym leży w Małopolsce, w ziemi łukowskiej. Miejscowość uzyskała prawa miejskie w 1468 r., dzięki Kazimierzowi Jagiellończykowi, który wydał zgodę na lokację miasta na prawie magdeburskim. Przez Radzyń Podlaski przebiega Szlak Renesansu Lubelskiego. Na gości czekają tu również zabytki, miedzy innymi Pałac Potockich, zbudowany w XVIII w, oraz cmentarz żydowski. Na stałe w mieście zamieszkuje tu prawie 16 000 osób.

Baza bankomatów w Radzyniu Podlaskim została przygotowana zarówno dla mieszkańców, jak i dla gości tego miasta. Jej celem jest umożliwienie szybkiego dotarcia do bankomatu w Radzyniu Podlaskim, usytuowanego w godnej dla użytkownika części miejscowości oraz czynnego w odpowiednich dla niego porach i wyposażonego w pożądane funkcje.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA Chomiczewskiego 5 - Bank BGŻ BNP Paribas Radzyń Podlaski
PKO Bank Polski SA Kleeberga 12 - Spółdzielcza Mleczarnia "Spomlek" Radzyń Podlaski
Bank Zachodni WBK SA Lubelska 3a - Supermarket "Biedronka" Radzyń Podlaski
SKOK 24 (Aplitt SA) Ostrowiecka 20a Radzyń Podlaski
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Ostrowiecka 35 Radzyń Podlaski
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Ostrowiecka 35 Radzyń Podlaski
PKO Bank Polski SA Ostrowiecka 36 Radzyń Podlaski
Euronet Polska Sp. z o.o. Stagrowskiego 1 - Supermarket "Tesco" Radzyń Podlaski
Bank Pekao SA Warszawska 19 Radzyń Podlaski
SKOK 24 (Aplitt SA) Warszawska 39 Radzyń Podlaski
Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawska 63 - Centrum Handlowe "Galeria Nova" Radzyń Podlaski
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Wyszyńskiego 14 Radzyń Podlaski
Bank Pekao SA Wyszyńskiego 14 - Sklep "Społem" Radzyń Podlaski

Bankomaty w innych miastach województwa lubelskiego: Bankomaty Lublin, Bankomaty Zamość, Bankomaty Chełm, Bankomaty Biała Podlaska, Bankomaty Puławy, Bankomaty Świdnik, Bankomaty Kraśnik

 

Polecamy