Bankomaty Drezdenko

Drezdenko to miasto, które jest zlokalizowane w zachodniej Polsce, na terenie województwa lubuskiego i powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Drezdenko. Leży nad rzeką Notecią, na granicy Pojezierza Wielkopolskiego i Pomorskiego. Historia Drezdenka sięga pierwszych wieków istnienia państwa polskiego, natomiast do nadania mu praw miejskich doszło w 1317 r. Aktualnie miasto jest zamieszkiwane przez ponad 10 000 osób i zajmuje powierzchnię 10,72 km². Miasto posiada dużo zabytków, które zostały wpisane do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi dawny układ urbanistyczny, dom szachulcowy z XIX w. przy ul. Poniatowskiego oraz zespół zabudowy z XVIII stulecia przy ul. Łąkowej.

W bazie bankomatów w Drezdenku można wyszukać dane każdego z urządzeń bankowych, jakie zostały umieszczone na terenie tego miasta. To właśnie u nas możliwe jest wyszukanie bankomatu w Drezdenku czynnego przez całą dobę albo urządzenia, które zostało wyposażone w funkcję depozytową.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA Kościuszki 28 - Deptak Drezdenko
Bank Pekao SA Kościuszki 33 Drezdenko
PKO Bank Polski SA Kościuszki 9 Drezdenko
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Szkolna 2 Drezdenko

Bankomaty w innych miastach województwa lubuskiego: Bankomaty Zielona Góra, Bankomaty Gorzów Wielkopolski, Bankomaty Nowa Sól, Bankomaty Żary, Bankomaty Żagań, Bankomaty Świebodzin, Bankomaty Międzyrzecz

 

Polecamy