Bankomaty Drezdenko

Drezdenko to miasto, które jest zlokalizowane w zachodniej Polsce, na terenie województwa lubuskiego i powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Drezdenko. Leży nad rzeką Notecią, na granicy Pojezierza Wielkopolskiego i Pomorskiego. Historia Drezdenka sięga pierwszych wieków istnienia państwa polskiego, natomiast do nadania mu praw miejskich doszło w 1317 r. Aktualnie miasto jest zamieszkiwane przez ponad 10 000 osób i zajmuje powierzchnię 10,72 km². Miasto posiada dużo zabytków, które zostały wpisane do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi dawny układ urbanistyczny, dom szachulcowy z XIX w. przy ul. Poniatowskiego oraz zespół zabudowy z XVIII stulecia przy ul. Łąkowej.

W bazie bankomatów w Drezdenku można wyszukać dane każdego z urządzeń bankowych, jakie zostały umieszczone na terenie tego miasta. To właśnie u nas możliwe jest wyszukanie bankomatu w Drezdenku czynnego przez całą dobę albo urządzenia, które zostało wyposażone w funkcję depozytową.

Ulica, miasto, operator
Kościuszki 28 - Deptak, Drezdenko, PKO Bank Polski SA
Kościuszki 33, Drezdenko, Bank Pekao SA
Kościuszki 9, Drezdenko, PKO Bank Polski SA
Szkolna 2, Drezdenko, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)

Bankomaty w innych miastach województwa lubuskiego: Bankomaty Zielona Góra, Bankomaty Gorzów Wielkopolski, Bankomaty Nowa Sól, Bankomaty Żary, Bankomaty Żagań, Bankomaty Świebodzin, Bankomaty Międzyrzecz

 

Polecamy