Bankomaty Gubin

Gubin to miasto znajdujące się na terenie województwa lubuskiego oraz powiatu krośnieńskiego. Leży nad rzeką Lubszą, w polskiej części Dolnych Łużyc. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z 1211 r., z dokumentu wystawionego przez Henryka Brodtego, dotyczącego zwolnień z opłat celnych soli. W przeszłości miejscowość nosiła nazwę Gubin, która została później zgermanizowana na Guben. Polska nazwa powróciła w 1946 r. Gubin posiada wiele zabytków, między innymi mury obronne z basztami zbudowane pomiędzy XIV a XV w., Stary Cmentarz, użytkowany w latach 1660-1956, katedrę z XV w. oraz ratusz, którego budowę datuje się na przełom XV i XVI w. Liczba stałych mieszkańców miasta wynosi ponad 16 500 osób, natomiast wielkość powierzchni 20,68 km².

W bazie bankomatów Gubina zgromadziliśmy dane wszystkich dostępnych tutaj urządzeń. W rezultacie umożliwiamy ich użytkownikom sprawdzenie dokładnej lokalizacji, jak również godzin dostępności oraz funkcji, w które wyposażone zostały poszczególne bankomaty Gubina.

Ulica, miasto, operator
3 Maja 6 - Supermarket "Netto", Gubin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Basztowa 12 - Pawilon Handlowy, Gubin, PKO Bank Polski SA
Budziszyńska 10 - Supermarket "Tesco", Gubin, Euronet Polska Sp. z o.o.
II Armii Wojska Polskiego 1, Gubin, PKO Bank Polski SA
Kosynierów 10, Gubin, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Legnicka 2 - Supermarket "Biedronka", Gubin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Nowa 2, Gubin, Bank Pekao SA
Piastowska 4, Gubin, Bank Zachodni WBK SA
Piastowska 9, Gubin, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Pułaskiego 70 - Supermarket "Intermarche", Gubin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Pułaskiego 70 - Supermarket "Intermarche", Gubin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Żymierskiego 71 - Supermarket "Biedronka", Gubin, Planet Cash SA

Bankomaty w innych miastach województwa lubuskiego: Bankomaty Zielona Góra, Bankomaty Gorzów Wielkopolski, Bankomaty Nowa Sól, Bankomaty Żary, Bankomaty Żagań, Bankomaty Świebodzin, Bankomaty Międzyrzecz

 

Polecamy