Bankomaty Lubsko

Lubsko to miasto, które jest położone w województwie lubuskim, na terenie powiatu żarskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Lubsko. Znajduje się nad rzeką Lubszą, na Obniżeniu Dolnołużyckim, na krańcu Kotliny Zasieckiej. Miasto leży nieopodal granicy z Niemcami. Pod względem historycznym stanowi część Dolnych Łużyc. Pierwsza wzmianka historyczna o nim pochodzi z 1258 r., natomiast za datę nadania praw miejskich uznaje się 1283 r. W mieście urodzili się między innymi wokalistka Ewelina Flinta oraz szermierz Jerzy Kaczmarek. Aktualnie Lubsko zajmuje obszar o wielkości 12,56 km². W 2016 r. było zamieszkiwane przez ponad 14 000 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat bankomatów w Lubsku, które zamieściliśmy w prowadzonej przez nas bazie. Prezentujemy w niej dokładny adres każdego urządzenia oraz jego funkcje, jak również wiadomości dotyczące dostępności czasowej, a w rezultacie ułatwiamy dotarcie do bankomatu w Lubsku, który jest w pełni zgodny z potrzebami klienta.

Ulica, miasto, operator
Kopernika 7 - Bank BGŻ BNP Paribas, Lubsko, Planet Cash SA
Reymonta 1 - Supermarket "Intermarche", Lubsko, Bank Zachodni WBK SA
Staffa 9 - Kolektura "Lotto", Lubsko, PKO Bank Polski SA
Sybiraków 4, Lubsko, PKO Bank Polski SA
XX-lecia PRL 10, Lubsko, Bank Zachodni WBK SA
XX-lecia PRL 88 - Supermarket "Biedronka", Lubsko, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa lubuskiego: Bankomaty Zielona Góra, Bankomaty Gorzów Wielkopolski, Bankomaty Nowa Sól, Bankomaty Żary, Bankomaty Żagań, Bankomaty Świebodzin, Bankomaty Międzyrzecz

 

Polecamy