Bankomaty Międzyrzecz

Międzyrzecz to miasto usytuowane na terenie województwa lubuskiego. Stanowi siedzibę powiatu międzyrzeckiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Międzyrzecz. Leży w północno-zachodniej części Niziny Wielkopolskiej, pomiędzy rzekami Obrą i Paklicą, natomiast pod względem historycznym zaliczany jest do Wielkopolski. Międzyrzecz jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Historia tej miejscowości rozpoczyna się w X w., natomiast do lokacji miasta doszło w 1248 r. Aktualnie Międzyrzecz zajmuje powierzchnię 10,26 km² i jest zamieszkiwany przez ponad 18 000 osób. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki, między innymi zamek, który został zbudowany w XIV w. na polecenie Kazimierza Wielkiego.

Baza bankomatów w Międzyrzeczu została utworzona po to, żeby ułatwić mieszkańcom i gościom miasta dotarcie do dostępnych tutaj urządzeń bankowych. Każdy kto z niej skorzysta, sprawdzi tutaj dokładne położenie wszystkich bankomatów Międzyrzecza, a także ich funkcje i godziny, w których klienci mają do nich dostęp.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
SKOK 24 (Aplitt SA) 30 Stycznia 19 Międzyrzecz
Planet Cash SA 30 Stycznia 58 - Supermarket "Biedronka" Międzyrzecz
PKO Bank Polski SA Garncarska 26 - Sklep Meblowy "Bodzio" Międzyrzecz
Euronet Polska Sp. z o.o. Konstytucji 3 Maja 3 - Supermarket "Tesco" Międzyrzecz
PKO Bank Polski SA Os. Centrum 1 Międzyrzecz
Bank Zachodni WBK SA Os. Centrum 4 Międzyrzecz
Bank Zachodni WBK SA Os. Centrum 4 Międzyrzecz
Bank Zachodni WBK SA Os. Kasztelańskie 3 - Supermarket "Intermarche" Międzyrzecz
Euronet Polska Sp. z o.o. Piastowska 19 - Supermarket "Biedronka" Międzyrzecz
Bank Pekao SA Poznańska 1 Międzyrzecz
Planet Cash SA Rynek 7 - Bank BGŻ BNP Paribas Międzyrzecz
Bank Pekao SA Waszkiewicza 2 - Sklep Tekstylny "Społem" Międzyrzecz
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Waszkiewicza 24 Międzyrzecz
Euronet Polska Sp. z o.o. Wojska Polskiego 3 - Supermarket "Biedronka" Międzyrzecz

Bankomaty w innych miastach województwa lubuskiego: Bankomaty Zielona Góra, Bankomaty Gorzów Wielkopolski, Bankomaty Nowa Sól, Bankomaty Żary, Bankomaty Żagań, Bankomaty Świebodzin, Bankomaty Międzyrzecz

 

Polecamy