Bankomaty Sulechów

Sulechów to miasto położone w zachodniej części Polski, na terenie województwa lubuskiego i powiatu zielonogórskiego. Stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Sulechów i jest częścią Lubuskiego Trójmiasta. Pod względem historycznym znajduje się na terenie Dolnego Śląska. Miasto zajmuje powierzchnię 6,83 km² i jest zamieszkiwane przez około 16 000 osób. Historia miejscowości sięga czasów piastowskich. W XII w. osada weszła w skład księstwa głogowskiego, natomiast do nadania jej praw miejskich doszło w następnym stuleciu. Obecną nazwę miasto otrzymało 7 maja 1946 r. Na gości czeka tu kilka zabytków, między innymi plebania z XVIII w., pochodzący z tego samego okresu zbór kalwiński, który pełni teraz funkcję Domu Kultury, a także ratusz miejski z przełomu XVIII i XIX w.

Do korzystania z bazy bankomatów w Sulechowie zachęcamy zarówno mieszkańców miasta, jak i odwiedzających je turystów. Dzięki zebranym przez nas informacjom możliwe jest sprawdzenie dokładnego położenia, funkcji i dostępności czasowej każdego z bankomatów Sulechowa.

Ulica, miasto, operator
31 Stycznia 448 - Supermarket "Biedronka", Sulechów, Bank Zachodni WBK SA
Al. Niepodległości 5, Sulechów, Bank Zachodni WBK SA
Mieszka I 2 - Kwiaciarnia, Sulechów, Bank Zachodni WBK SA
Okrężna 14 - Supermarket "Biedronka", Sulechów, PKO Bank Polski SA
Plac Ratuszowy 2 - Bank BGŻ BNP Paribas, Sulechów, Planet Cash SA
Plac Ratuszowy 6 - Ratusz, Sulechów, Bank Zachodni WBK SA
Południowa 5 - Supermarket "Intermarche", Sulechów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Sikorskiego 12, Sulechów, PKO Bank Polski SA
Sikorskiego 12, Sulechów, PKO Bank Polski SA
Sikorskiego 25, Sulechów, SKOK 24 (Aplitt SA)
Tkacka 10 - Supermarket "Tesco", Sulechów, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa lubuskiego: Bankomaty Zielona Góra, Bankomaty Gorzów Wielkopolski, Bankomaty Nowa Sól, Bankomaty Żary, Bankomaty Żagań, Bankomaty Świebodzin, Bankomaty Międzyrzecz

 

Polecamy