Bankomaty Sulechów

Sulechów to miasto położone w zachodniej części Polski, na terenie województwa lubuskiego i powiatu zielonogórskiego. Stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Sulechów i jest częścią Lubuskiego Trójmiasta. Pod względem historycznym znajduje się na terenie Dolnego Śląska. Miasto zajmuje powierzchnię 6,83 km² i jest zamieszkiwane przez około 16 000 osób. Historia miejscowości sięga czasów piastowskich. W XII w. osada weszła w skład księstwa głogowskiego, natomiast do nadania jej praw miejskich doszło w następnym stuleciu. Obecną nazwę miasto otrzymało 7 maja 1946 r. Na gości czeka tu kilka zabytków, między innymi plebania z XVIII w., pochodzący z tego samego okresu zbór kalwiński, który pełni teraz funkcję Domu Kultury, a także ratusz miejski z przełomu XVIII i XIX w.

Do korzystania z bazy bankomatów w Sulechowie zachęcamy zarówno mieszkańców miasta, jak i odwiedzających je turystów. Dzięki zebranym przez nas informacjom możliwe jest sprawdzenie dokładnego położenia, funkcji i dostępności czasowej każdego z bankomatów Sulechowa.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Zachodni WBK SA 31 Stycznia 448 - Supermarket "Biedronka" Sulechów
Bank Zachodni WBK SA Al. Niepodległości 5 Sulechów
Bank Zachodni WBK SA Mieszka I 2 - Kwiaciarnia Sulechów
PKO Bank Polski SA Okrężna 14 - Supermarket "Biedronka" Sulechów
Planet Cash SA Plac Ratuszowy 2 - Bank BGŻ BNP Paribas Sulechów
Bank Zachodni WBK SA Plac Ratuszowy 6 - Ratusz Sulechów
Euronet Polska Sp. z o.o. Południowa 5 - Supermarket "Intermarche" Sulechów
PKO Bank Polski SA Sikorskiego 12 Sulechów
PKO Bank Polski SA Sikorskiego 12 Sulechów
SKOK 24 (Aplitt SA) Sikorskiego 25 Sulechów
Euronet Polska Sp. z o.o. Tkacka 10 - Supermarket "Tesco" Sulechów

Bankomaty w innych miastach województwa lubuskiego: Bankomaty Zielona Góra, Bankomaty Gorzów Wielkopolski, Bankomaty Nowa Sól, Bankomaty Żary, Bankomaty Żagań, Bankomaty Świebodzin, Bankomaty Międzyrzecz

 

Polecamy