Bankomaty Sulęcin

Sulęcin to miasto położone w województwie lubuskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Sulęcin, jak również powiatu sulęcińskiego. Leży w dolinie rzeki Warty, na Pojezierzu Lubuskim, na wysokości od 70 do 120 m n.p.m. Przez teren miasta przebiega linia kolejowa Rzepin-Międzyrzecz. Historia miasta sięga czasów średniowiecza, natomiast do nadania mu praw miejskich doszło w 1244 r. Sulęcin posiada kilka zabytków wpisanych do Narodowego Instytutu Dziedzictwa, między innymi średniowieczne mury obronne, dawny układ urbanistyczny oraz gotycki kościół filialny pod wezwaniem św. Mikołaja z XIII w. Miasto zajmuje powierzchnię 8,56 km². W połowie 2016 r. było zamieszkiwane przez ponad 10 200 osób.

W bazie bankomatów Sulęcina można sprawdzić, w jaki sposób rozmieszczone są urządzenia bankowe, dostępne na terenie tego miasta. Poza dokładnymi adresami zaprezentowaliśmy tutaj również inne informacje przydatne dla wszystkich użytkowników bankomatów w Sulęcinie, w tym godziny dostępności każdego z nich.

Ulica, miasto, operator
Park Bankowy 2, Sulęcin, Bank Pekao SA
Park Bankowy 2, Sulęcin, Bank Pekao SA
Plac Czarnieckiego 16, Sulęcin, Bank Zachodni WBK SA
Plac Czarnieckiego 16, Sulęcin, Bank Zachodni WBK SA
Plater 6 - Supermarket "Biedronka", Sulęcin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Poznańska 4 - Supermarket "Intermarche", Sulęcin, Bank Pekao SA
Traugutta 1 - Sklep "1001 Drobiazgów", Sulęcin, PKO Bank Polski SA
Wojska Polskiego 12, Sulęcin, PKO Bank Polski SA
Żeromskiego 2, Sulęcin, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Żeromskiego 2c - Supermarket "Netto", Sulęcin, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa lubuskiego: Bankomaty Zielona Góra, Bankomaty Gorzów Wielkopolski, Bankomaty Nowa Sól, Bankomaty Żary, Bankomaty Żagań, Bankomaty Świebodzin, Bankomaty Międzyrzecz

 

Polecamy