Bankomaty Wschowa

Wschowa to miasto leżące na terenie województwa lubelskiego. Jest siedzibą powiatu wschowskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Wschowa. Miasto jest usytuowane na pograniczu Wielkopolski i Śląska. Pierwsza wzmianka źródłowa o nim pochodzi z 1136 r. Szybki rozwój miejscowości związany był z położeniem na szlakach handlowych prowadzących z Poznania do Głogowa oraz Czech. Nazwa pochodzi od staropolskiego odpowiednika czasownika „schować” lub od skróconej wersji imienia Wielisław. Powierzchnia Wschowy podzielona została na następujące osiedla: Stare Miasto, Osiedle Jagiellonów, Osiedle Janusza Korczaka, Osiedle Zwycięstwa, Osiedle Nowe Ogrody oraz Osiedle Przylesie. Łącznie zajmują one obszar 8,39 km², a w 2016 r. były zamieszkiwane przez ponad 14 000 osób.

Użytkowników bankomatów Wschowy zapraszamy do korzystania z opracowanej przez nas bazy. Można sprawdzić w niej, gdzie znajdują się poszczególne urządzenia, jak również wyszukać bankomaty we Wschowie, które są dostępne w dogodnych dla klienta godzinach.

Ulica, miasto, operator
Bohaterów Westerplatte 1, Wschowa, PKO Bank Polski SA
Bohaterów Westerplatte 1, Wschowa, PKO Bank Polski SA
Daszyńskiego 19, Wschowa, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Niepodległości 32 - Bank BGŻ BNP Paribas, Wschowa, Planet Cash SA
Niepodległości 3a, Wschowa, Bank Zachodni WBK SA
Niepodległości 4, Wschowa, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Wolsztyńska 20 - Supermarket "Intermarche", Wschowa, Bank Zachodni WBK SA

Bankomaty w innych miastach województwa lubuskiego: Bankomaty Zielona Góra, Bankomaty Gorzów Wielkopolski, Bankomaty Nowa Sól, Bankomaty Żary, Bankomaty Żagań, Bankomaty Świebodzin, Bankomaty Międzyrzecz

 

Polecamy