Bankomaty Wschowa

Wschowa to miasto leżące na terenie województwa lubelskiego. Jest siedzibą powiatu wschowskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Wschowa. Miasto jest usytuowane na pograniczu Wielkopolski i Śląska. Pierwsza wzmianka źródłowa o nim pochodzi z 1136 r. Szybki rozwój miejscowości związany był z położeniem na szlakach handlowych prowadzących z Poznania do Głogowa oraz Czech. Nazwa pochodzi od staropolskiego odpowiednika czasownika „schować” lub od skróconej wersji imienia Wielisław. Powierzchnia Wschowy podzielona została na następujące osiedla: Stare Miasto, Osiedle Jagiellonów, Osiedle Janusza Korczaka, Osiedle Zwycięstwa, Osiedle Nowe Ogrody oraz Osiedle Przylesie. Łącznie zajmują one obszar 8,39 km², a w 2016 r. były zamieszkiwane przez ponad 14 000 osób.

Użytkowników bankomatów Wschowy zapraszamy do korzystania z opracowanej przez nas bazy. Można sprawdzić w niej, gdzie znajdują się poszczególne urządzenia, jak również wyszukać bankomaty we Wschowie, które są dostępne w dogodnych dla klienta godzinach.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA Bohaterów Westerplatte 1 Wschowa
PKO Bank Polski SA Bohaterów Westerplatte 1 Wschowa
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Daszyńskiego 19 Wschowa
Planet Cash SA Niepodległości 32 - Bank BGŻ BNP Paribas Wschowa
Bank Zachodni WBK SA Niepodległości 3a Wschowa
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Niepodległości 4 Wschowa
Bank Zachodni WBK SA Wolsztyńska 20 - Supermarket "Intermarche" Wschowa

Bankomaty w innych miastach województwa lubuskiego: Bankomaty Zielona Góra, Bankomaty Gorzów Wielkopolski, Bankomaty Nowa Sól, Bankomaty Żary, Bankomaty Żagań, Bankomaty Świebodzin, Bankomaty Międzyrzecz

 

Polecamy