Bankomaty Brzeszcze

Brzeszcze to miasto usytuowane w południowej części Polski, na terenie województwa małopolskiego oraz powiatu oświęcimskiego. Stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Brzeszcze. Miejscowość powstała najprawdopodobniej w XV w., a jej założycielami byli osadnicy flamandzcy. Prawa miejskie uzyskała w 1962 r. Brzeszcze są położone na Podkarpaciu Północnym i Kotlinie Oświęcimskiej, nad Wisłą, w zachodniej Małopolsce. Przez teren miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 933 i 949. Miasto zajmuje obszar o wielkości 19,04 km², a liczba mieszkańców w 2016 r. wynosiła prawie 11 500 osób. Prowadzi współpracę międzynarodową z Londą we Włoszech. Największym z tutejszych zakładów przemysłowych jest Kopalnia Węgla Kamiennego Brzeszcze, którą uruchomiono w 1907 r.

Baza bankomatów w Brzeszczach jest przeznaczona dla każdej osoby zainteresowanej skorzystaniem z dostępnych tu urządzeń. Umożliwiamy sprawdzenie dokładnej lokalizacji dowolnie wybranego bankomatu w Brzeszczach, a także godzin jego dostępności dla klientów.

Ulica, miasto, operator
Dworcowa 3, Brzeszcze, ING Bank Śląski SA
Dworcowa 3, Brzeszcze, ING Bank Śląski SA
Dworcowa 8, Brzeszcze, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Dworcowa - Centrum Handlowe "S-Mall", Brzeszcze, Euronet Polska Sp. z o.o.
Lisowce 4 - Supermarket "Netto", Brzeszcze, Planet Cash SA
Ofiar Oświęcimia 20 - Supermarket "Intermarche", Brzeszcze, Euronet Polska Sp. z o.o.
Ofiar Oświęcimia 31 - Supermarket "Biedronka", Brzeszcze, PKO Bank Polski SA
Ofiar Oświęcimia 48, Brzeszcze, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Ofiar Oświęcimia - Kopalnia "Brzeszcze", Brzeszcze, PKO Bank Polski SA
Piłsudskiego 4 - Pawilon Handlowy "Społem", Brzeszcze, Bank Pekao SA

Bankomaty w innych miastach województwa małopolskiego: Bankomaty Kraków, Bankomaty Tarnów, Bankomaty Nowy Sącz, Bankomaty Oświęcim, Bankomaty Chrzanów, Bankomaty Olkusz, Bankomaty Nowy Targ

 

Polecamy