Bankomaty Libiąż

Libiąż to miasto usytuowane w południowej części Polski, na terenie województwa małopolskiego oraz powiatu chrzanowskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Libiąż. Leży na krańcach Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego, natomiast od centrum Krakowa dzieli go 56 km. Miasto znajduje się na Zrębowych Pagórach Libiąskich, na wschodnich obrzeżach Wyżyny Śląskiej. Pierwsza wzmianka o tej miejscowości pochodzi z Kroniki Jana Długosza, z fragmentu z 1243 r., dotyczącego przekazania Libiąża Wielkiego i Libiąża Małego w ręce zakonu benedyktynek. Libiąż zajmuje powierzchnię 35,88 km² i jest zamieszkiwany przez ponad 17 000 osób. Prowadzi współpracę międzynarodową z dwoma miastami: Rouvroy we Francji i Corciano we Włoszech.

Baza bankomatów Libiąża umożliwia łatwe sprawdzenie danych dowolnie wybranego urządzenia, znajdującego się na terenie tego miasta. Dodatkowo umożliwiamy wyszukanie bankomatów w Libiążu, które są dostępne przez całą dobę oraz urządzeń, które zostały wyposażone w funkcję depozytową.

Ulica, miasto, operator
11 Listopada 2, Libiąż, PKO Bank Polski SA
11 Listopada 26 - Supermarket "Biedronka", Libiąż, Planet Cash SA
Górnicza 23 - Kopalnia "Janina", Libiąż, Bank Pekao SA
Oświęcimska 50 - Dom Handlowy "Agat", Libiąż, Bank Pekao SA
Oświęcimska 8, Libiąż, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Paderewskiego 4 - Pasaż Handlowy, Libiąż, PKO Bank Polski SA
Wojska Polskiego 2 - Pawilon Handlowy, Libiąż, Bank Pekao SA
Wojska Polskiego 2 - Pawilon Handlowy, Libiąż, PKO Bank Polski SA
Wojska Polskiego 4 - Supermarket "Biedronka", Libiąż, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa małopolskiego: Bankomaty Kraków, Bankomaty Tarnów, Bankomaty Nowy Sącz, Bankomaty Oświęcim, Bankomaty Chrzanów, Bankomaty Olkusz, Bankomaty Nowy Targ

 

Polecamy