Bankomaty Libiąż

Libiąż to miasto usytuowane w południowej części Polski, na terenie województwa małopolskiego oraz powiatu chrzanowskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Libiąż. Leży na krańcach Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego, natomiast od centrum Krakowa dzieli go 56 km. Miasto znajduje się na Zrębowych Pagórach Libiąskich, na wschodnich obrzeżach Wyżyny Śląskiej. Pierwsza wzmianka o tej miejscowości pochodzi z Kroniki Jana Długosza, z fragmentu z 1243 r., dotyczącego przekazania Libiąża Wielkiego i Libiąża Małego w ręce zakonu benedyktynek. Libiąż zajmuje powierzchnię 35,88 km² i jest zamieszkiwany przez ponad 17 000 osób. Prowadzi współpracę międzynarodową z dwoma miastami: Rouvroy we Francji i Corciano we Włoszech.

Baza bankomatów Libiąża umożliwia łatwe sprawdzenie danych dowolnie wybranego urządzenia, znajdującego się na terenie tego miasta. Dodatkowo umożliwiamy wyszukanie bankomatów w Libiążu, które są dostępne przez całą dobę oraz urządzeń, które zostały wyposażone w funkcję depozytową.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA 11 Listopada 2 Libiąż
Planet Cash SA 11 Listopada 26 - Supermarket "Biedronka" Libiąż
Bank Pekao SA Górnicza 23 - Kopalnia "Janina" Libiąż
Bank Pekao SA Oświęcimska 50 - Dom Handlowy "Agat" Libiąż
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Oświęcimska 8 Libiąż
PKO Bank Polski SA Paderewskiego 4 - Pasaż Handlowy Libiąż
Bank Pekao SA Wojska Polskiego 2 - Pawilon Handlowy Libiąż
PKO Bank Polski SA Wojska Polskiego 2 - Pawilon Handlowy Libiąż
Euronet Polska Sp. z o.o. Wojska Polskiego 4 - Supermarket "Biedronka" Libiąż

Bankomaty w innych miastach województwa małopolskiego: Bankomaty Kraków, Bankomaty Tarnów, Bankomaty Nowy Sącz, Bankomaty Oświęcim, Bankomaty Chrzanów, Bankomaty Olkusz, Bankomaty Nowy Targ

 

Polecamy