Bankomaty Błonie

Błonie to miasto, które znajduje się na terenie województwa mazowieckiego oraz powiatu warszawskiego zachodniego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Błonie. Leży na Równinie Łowicko-Błońskiej, nad rzeką Rokitnicą. Od granic Warszawy miasto dzieli 18 km. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z XI w., natomiast lokacja miasta na prawie magdeburskim odbyła się 2 maja 1338 r. W XVI stuleciu Błonie stało się ważnym ośrodkiem piwowarstwa i szewstwa. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 9,12 km². Liczba jego mieszkańców w 2016 r. wynosiła ponad 12 000. Błonie prowadzi współpracę międzynarodową z Coreno Ausonio we Włoszech. Miasto posiada kilka zabytków, między innymi wczesnogotycki kościół pw. Trójcy Św. z 1257 r.

Wszystkich użytkowników bankomatów w Błoniu zapraszamy do wyszukiwania informacji o nich w opracowanej przez nas bazie. Zebraliśmy tutaj takie dane jak adresy poszczególnych urządzeń, a także godziny dostępności oraz funkcje, w jakie wyposażony został każdy z bankomatów Błonia.

Ulica, miasto, operator
3 Maja 5, Błonie, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
3 Maja 5, Błonie, PKO Bank Polski SA
Narutowicza 24, Błonie, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Poniatowskiego 2f - Supermarket "Tesco", Błonie, PKO Bank Polski SA
Poniatowskiego 2f - Supermarket "Tesco", Błonie, Euronet Polska Sp. z o.o.
Powstańców 18a - Supermarket "Biedronka", Błonie, Euronet Polska Sp. z o.o.
Powstańców 18b - Centrum Handlowe "Galeria Błonie", Błonie, Euronet Polska Sp. z o.o.
Poznańska 4, Błonie, Bank Pekao SA
Sienkiewicza 3, Błonie, Bank Pekao SA
Traugutta 14 - Supermarket "Delikatesy Centrum", Błonie, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy