Bankomaty Góra Kalwaria

Góra Kalwaria to miasto, które znajduje się w województwie mazowieckim i powiecie piaseczyńskim. Jest siedzibą gminy Góra Kalwaria. Leży w odległości 34 km od centrum Warszawy, nad Wisłą. Wieś Góra istniała już w XIII w., natomiast prawa miejskie otrzymała w 1670 r., zmieniając jednocześnie nazwę na Nowa Jerozolima. Miejscowość stała się wówczas miastem przeznaczonym wyłącznie dla katolików. Obecnie Góra Kalwaria zajmuje powierzchnię 13,67 km² i jest zamieszkiwana przez ponad 11 800 osób. Jednym z najcenniejszych tutejszych zabytków jest układ urbanistyczny zrealizowany po 1670 r. Na uwagę zasługują również obiekty sakralne, takie jak pobernardyński kościół Niepokalanego Poczęcia NMP oraz synagoga, którą zbudowano na początku XX w.

Baza bankomatów w Górze Kalwarii umożliwia sprawdzenie adresu dowolnie wybranego urządzenia, znajdującego się w granicach miasta. Ponadto zgromadziliśmy tutaj informacje dotyczące funkcji posiadanych przez poszczególne bankomaty Góry Kalwarii oraz godzin ich dostępności.

Ulica, miasto, operator
16 Stycznia 4 - Supermarket "Biedronka", Góra Kalwaria, Euronet Polska Sp. z o.o.
Pijarska 123 - Supermarket "Tesco", Góra Kalwaria, Euronet Polska Sp. z o.o.
Pijarska 14a - Bank BGŻ BNP Paribas, Góra Kalwaria, Planet Cash SA
Pijarska 17 - Sklep "Avans", Góra Kalwaria, Euronet Polska Sp. z o.o.
Pijarska 18, Góra Kalwaria, PKO Bank Polski SA
Pijarska 25, Góra Kalwaria, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Pijarska 63 - Supermarket "eLDe", Góra Kalwaria, PKO Bank Polski SA
Wierzbowskiego 3, Góra Kalwaria, Bank Pekao SA
Wojska Polskiego 60 - Supermarket "Biedronka", Góra Kalwaria, Planet Cash SA
Wyszyńskiego 1 - Centrum Handlowe, Góra Kalwaria, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy