Bankomaty Góra Kalwaria

Góra Kalwaria to miasto, które znajduje się w województwie mazowieckim i powiecie piaseczyńskim. Jest siedzibą gminy Góra Kalwaria. Leży w odległości 34 km od centrum Warszawy, nad Wisłą. Wieś Góra istniała już w XIII w., natomiast prawa miejskie otrzymała w 1670 r., zmieniając jednocześnie nazwę na Nowa Jerozolima. Miejscowość stała się wówczas miastem przeznaczonym wyłącznie dla katolików. Obecnie Góra Kalwaria zajmuje powierzchnię 13,67 km² i jest zamieszkiwana przez ponad 11 800 osób. Jednym z najcenniejszych tutejszych zabytków jest układ urbanistyczny zrealizowany po 1670 r. Na uwagę zasługują również obiekty sakralne, takie jak pobernardyński kościół Niepokalanego Poczęcia NMP oraz synagoga, którą zbudowano na początku XX w.

Baza bankomatów w Górze Kalwarii umożliwia sprawdzenie adresu dowolnie wybranego urządzenia, znajdującego się w granicach miasta. Ponadto zgromadziliśmy tutaj informacje dotyczące funkcji posiadanych przez poszczególne bankomaty Góry Kalwarii oraz godzin ich dostępności.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. 16 Stycznia 4 - Supermarket "Biedronka" Góra Kalwaria
Euronet Polska Sp. z o.o. Pijarska 123 - Supermarket "Tesco" Góra Kalwaria
Planet Cash SA Pijarska 14a - Bank BGŻ BNP Paribas Góra Kalwaria
Euronet Polska Sp. z o.o. Pijarska 17 - Sklep "Avans" Góra Kalwaria
PKO Bank Polski SA Pijarska 18 Góra Kalwaria
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Pijarska 25 Góra Kalwaria
PKO Bank Polski SA Pijarska 63 - Supermarket "eLDe" Góra Kalwaria
Bank Pekao SA Wierzbowskiego 3 Góra Kalwaria
Planet Cash SA Wojska Polskiego 60 - Supermarket "Biedronka" Góra Kalwaria
Euronet Polska Sp. z o.o. Wyszyńskiego 1 - Centrum Handlowe Góra Kalwaria

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy