Bankomaty Gostynin

Gostynin to miasto położone w województwie mazowieckim, będące siedzibą powiatu gostynińskiego. W przeszłości był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1279 r., z dokumentu dotyczącego nadania przywilejów biskupstwu płockiemu przez księcia płockiego Bolesława II mazowieckiego. Do nadania praw miejskich Gostyninowi doszło w 1382 r., dzięki księciu Siemowitowi IV. Na terenie Gostynina oraz w jego okolicach znajdują się trzy rezerwaty przyrodnicze, a także kilka jezior. Wśród atrakcji turystycznych tego miasta warto wymienić również zabytki, między innymi układ urbanistyczny XIV w., późnobarokową figurę św. Jakuba Apostoła, usytuowany na wzgórzu zamek oraz klasycystyczny ratusz z XIX stulecia.

Baza bankomatów w Gostyninie ma skrócić czas dotarcia do urządzeń znajdujących się w tym mieście, wyposażonych w potrzebne użytkownikowi funkcje. Prezentujemy w niej dokładne położenie każdego bankomatu w Gostyninie, jak również godziny jego dostępności.

Ulica, miasto, operator
Bema 9 - Supermarket "Biedronka", Gostynin, PKO Bank Polski SA
Dmowskiego 18, Gostynin, PKO Bank Polski SA
Dmowskiego 8, Gostynin, Bank Pekao SA
Floriańska 16 - Sklep "Lewiatan", Gostynin, PKO Bank Polski SA
Kościuszki 16, Gostynin, PKO Bank Polski SA
Kutnowska 8-10 - Supermarket "Biedronka", Gostynin, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Rynek 10 - Bank BGŻ BNP Paribas, Gostynin, Planet Cash SA
Rynek 4-5, Gostynin, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wojska Polskiego 15 - Supermarket "Kaufland", Gostynin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Wojska Polskiego 27 - Poczta Polska, Gostynin, Bank Pekao SA
Zamkowa 4 - Credit Agricole Bank Polska, Gostynin, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy