Bankomaty Kobyłka

Kobyłka to miasto usytuowane w województwie mazowieckim, na terenie powiatu wołomińskiego. Wchodzi w skład aglomeracji Warszawskiej, a od centrum stolicy Polski oddalone jest o około 17 km. Kobyłka leży Nizinie Mazowieckiej i Równinie Wołomińskiej. Graniczy z miastami Marki i Zielonka oraz z gminami Radzymin i Wołomin. Herbem miasta jest podzielona poziomo tarcza. W jej górnym polu znajduje się czerwony koń, natomiast na dole srebrny kościół. Kobyłka odegrała ważną rolę podczas powstania kościuszkowskiego, ponieważ to właśnie pod nią odbyła się przedostatnia bitwa insurekcji. Miejscowość otrzymała prawa miejskie w 1969 r. Obecnie jest zamieszkiwana przez ponad 22 000 osób i zajmuje powierzchnię 20,05 km².

Bazę bankomatów w Kobyłce utworzyliśmy po to, aby wszyscy mieszkańcy i turyści mieli możliwość szybkiego dotarcia do dowolnego urządzenia, znajdującego się w tym mieści. Można sprawdzić tutaj adres wybranego bankomatu w Kobyłce, jak również jego dostępność czasową i funkcje, jakie posiada.

Ulica, miasto, operator
Nadarzyńska 5 - Stacja Paliw "Shell", Kobyłka, Euronet Polska Sp. z o.o.
Nadarzyńska 67 - Centrum Handlowe "Fokus", Kobyłka, Euronet Polska Sp. z o.o.
Nadarzyńska 67 - Supermarket "Biedronka", Kobyłka, Euronet Polska Sp. z o.o.
Ręczajska 5, Kobyłka, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Ręczajska 7 - Sklep Spożywczy "Emiś", Kobyłka, Euronet Polska Sp. z o.o.
Warszawska 12a - Sklep, Kobyłka, Bank Pekao SA
Wołomińska 1 - Pawilon Handlowy, Kobyłka, PKO Bank Polski SA
Zagańczyka 5 - Sklep "Panorama Market", Kobyłka, Global Cash (Aplitt SA)
Załuskiego 17 - Supermarket "Api Market", Kobyłka, Euronet Polska Sp. z o.o.
Żymirskiego 16a - Sklep Spożywczy "Emiś", Kobyłka, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy