Bankomaty Kobyłka

Kobyłka to miasto usytuowane w województwie mazowieckim, na terenie powiatu wołomińskiego. Wchodzi w skład aglomeracji Warszawskiej, a od centrum stolicy Polski oddalone jest o około 17 km. Kobyłka leży Nizinie Mazowieckiej i Równinie Wołomińskiej. Graniczy z miastami Marki i Zielonka oraz z gminami Radzymin i Wołomin. Herbem miasta jest podzielona poziomo tarcza. W jej górnym polu znajduje się czerwony koń, natomiast na dole srebrny kościół. Kobyłka odegrała ważną rolę podczas powstania kościuszkowskiego, ponieważ to właśnie pod nią odbyła się przedostatnia bitwa insurekcji. Miejscowość otrzymała prawa miejskie w 1969 r. Obecnie jest zamieszkiwana przez ponad 22 000 osób i zajmuje powierzchnię 20,05 km².

Bazę bankomatów w Kobyłce utworzyliśmy po to, aby wszyscy mieszkańcy i turyści mieli możliwość szybkiego dotarcia do dowolnego urządzenia, znajdującego się w tym mieści. Można sprawdzić tutaj adres wybranego bankomatu w Kobyłce, jak również jego dostępność czasową i funkcje, jakie posiada.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. Nadarzyńska 5 - Stacja Paliw "Shell" Kobyłka
Euronet Polska Sp. z o.o. Nadarzyńska 67 - Centrum Handlowe "Fokus" Kobyłka
Euronet Polska Sp. z o.o. Nadarzyńska 67 - Supermarket "Biedronka" Kobyłka
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Ręczajska 5 Kobyłka
Euronet Polska Sp. z o.o. Ręczajska 7 - Sklep Spożywczy "Emiś" Kobyłka
Bank Pekao SA Warszawska 12a - Sklep Kobyłka
PKO Bank Polski SA Wołomińska 1 - Pawilon Handlowy Kobyłka
Global Cash (Aplitt SA) Zagańczyka 5 - Sklep "Panorama Market" Kobyłka
Euronet Polska Sp. z o.o. Załuskiego 17 - Supermarket "Api Market" Kobyłka
Euronet Polska Sp. z o.o. Żymirskiego 16a - Sklep Spożywczy "Emiś" Kobyłka

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy