Bankomaty Milanówek

Milanówek to miasto położone na terenie województwa mazowieckiego i powiatu grodziskiego. Jest siedzibą gminy Milanówek. Wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej i jest oddalony od centrum stolicy Polski o mniej więcej 34 km. Wraz Brwinowem oraz Podkową Leśną tworzy tak zwane podwarszawskie trójmiasto ogrodów. Miasto leży na Równinie Łowicko-Błońskiej, czyli w granicach Niziny Środkowomazowieckiej. Miejscowość powstała na przełomie XIX i XX w. na skutek parcelacji dóbr Michała Lasockiego. Prawa miejskie otrzymała w 1951 r. Aktualnie zajmuje obszar 13,52 km², z czego 46% stanowią użytki rolne, natomiast 3% lasy. Na stałe zamieszkuje tutaj prawie 16 500 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaną przez nas bazą bankomatów w Milanówku, która stanowi źródło wiedzy o wszystkich urządzeniach, znajdujących się w granicach tego miasta. Użytkownicy bazy mają możliwość sprawdzenia adresów poszczególnych bankomatów Milanówka, jak również ich dostępności czasowej oraz posiadanych przez nie funkcji.

Ulica, miasto, operator
Kościuszki 28, Milanówek, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Krakowska 11 - Sklep "Społem", Milanówek, Planet Cash SA
Królewska 123a - Supermarket "Tesco", Milanówek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Królewska 123a - Supermarket "Tesco", Milanówek, Planet Cash SA
Królewska 7 - Supermarket "Biedronka", Milanówek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Nowowiejska 2a - Centrum Handlowe "Vendo Park", Milanówek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Piłsudskiego 16 - Sklep, Milanówek, Planet Cash SA
Piłsudskiego 3 - Supermarket "Biedronka", Milanówek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Warszawska 21, Milanówek, Bank Pekao SA
Warszawska 25a, Milanówek, PKO Bank Polski SA
Warszawska 35 - Credit Agricole Bank Polska, Milanówek, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy