Bankomaty Piastów

Piastów to miasto zlokalizowane na terenie województwa mazowieckiego, w powiecie pruszkowskim. Wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej, od centrum której oddalony jest o 17 km. Graniczy z dzielnicą Ursus. W przeszłości miasto należało do województwa warszawskiego. Obecnie jest zamieszkiwane przez prawie 23 000 osób. Zajmuje powierzchnię 5,76 km², z czego grunty zabudowane i zurbanizowane stanowią 87,7%. Dzieje Piastowa sięgają XVI w. Wówczas istniały tutaj dwie miejscowości Utrata i Żdżary. Wspólną nazwę przyjęły one w 1926 r. W mieście rozwinął się przemysł chemiczny, co miało związek z przeniesieniem tutaj z Warszawy Zakładów Akumulatorowych systemu „Tudor”, czego dokonał Fryderyk Muller w 1925 r.

Za pośrednictwem bazy bankomatów w Piastowie można dotrzeć do każdego urządzenia, które jest położone w graniach miasta. Zaprezentowaliśmy tutaj dokładny adres każdego z nich. Dodatkowo informujemy o tym, który bankomat w Piastowie jest czynny przez całą dobę oraz które urządzenia posiadają funkcję depozytową.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. Al. Tysiąclecia 7 - Supermarket "Tesco" Piastów
Euronet Polska Sp. z o.o. Al. Tysiąclecia 7 - Supermarket "Tesco" Piastów
Euronet Polska Sp. z o.o. Al. Tysiąclecia 7 - Supermarket "Tesco" Piastów
Planet Cash SA Al. Tysiąclecia 7 - Supermarket "Tesco" Piastów
Cash Zone (Cardtronics Polska) Al. Tysiąclecia 7 - Supermarket "Tesco" Piastów
PKO Bank Polski SA Al. Tysiąclecia 7 - Supermarket "Tesco" Piastów
Bank Pekao SA Al. Tysiąclecia 7 - Supermarket "Tesco" Piastów
Bank Pekao SA Dworcowa 1 Piastów
PKO Bank Polski SA Dworcowa 1 - Dworzec Kolejowy Piastów
Bank Millennium SA Hallera 6 Piastów
Planet Cash SA Łukasińskiego 25 - Supermarket "Mokpol" Piastów
Euronet Polska Sp. z o.o. Orzeszkowej 62 - Agencja Finansowa Piastów
Planet Cash SA Skorupki 2 - Supermarket "Mokpol" Piastów
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Wybickiego 3 Piastów
PKO Bank Polski SA Wysockiego 3a - Supermarket "Biedronka" Piastów
Euronet Polska Sp. z o.o. Wysockiego 4b - Sklep Mięsny Piastów

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy