Bankomaty Przasnysz

Przasnysz to miasto leżące na terenie województwa mazowieckiego oraz powiatu przasnyskiego, którego jest siedzibą. Miejscowość jest usytuowana nad rzeką Węgierką, w północnej części Mazowsza. Przez jej teren przebiega droga krajowa nr 57 oraz drogi województwie 544 i nr 617. Według przekazów słownych nazwa miasta pochodzi od młynarza Przaśnika, który otrzymał tytuł szlachecki i okoliczne wsie w zamian za ugoszczenie zbłąkanego podczas polowania księcia Konrada I Mazowieckiego. W Przasnyszu działają dwie uczelnie wyższe: Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Międzywydziałowego Studium Gospodarki Przestrzennej SGGW oraz Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Języków Obcych w Świeciu. Miasto zajmuje powierzchnię 25,16 km² i jest podzielone na 11 osiedli, które zamieszkuje łącznie ponad 17 000 osób.

Baza bankomatów w Przasnyszu to miejsce, w którym zgromadziliśmy informacje o wszystkich dostępnych tu urządzeniach. Prezentujemy w niej dokładny adres, jak również godziny dostępności i funkcje bankomatów Przasnysza.

Ulica, miasto, operator
3 Maja 13, Przasnysz, Bank Pekao SA
3 Maja 13, Przasnysz, Bank Pekao SA
3 Maja 3, Przasnysz, PKO Bank Polski SA
Kostki 11, Przasnysz, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Kostki 11 - Bank BGŻ BNP Paribas, Przasnysz, Planet Cash SA
Leszno 1 - Apteka "Sokrates", Przasnysz, Euronet Polska Sp. z o.o.
Orlika 18 - Supermarket "Stokrotka", Przasnysz, Euronet Polska Sp. z o.o.
Orlika 42 - Agencja Pocztowa, Przasnysz, PKO Bank Polski SA
Słowackiego 1, Przasnysz, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Sosnowa 7 - Supermarket "Biedronka", Przasnysz, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy