Bankomaty Przasnysz

Przasnysz to miasto leżące na terenie województwa mazowieckiego oraz powiatu przasnyskiego, którego jest siedzibą. Miejscowość jest usytuowana nad rzeką Węgierką, w północnej części Mazowsza. Przez jej teren przebiega droga krajowa nr 57 oraz drogi województwie 544 i nr 617. Według przekazów słownych nazwa miasta pochodzi od młynarza Przaśnika, który otrzymał tytuł szlachecki i okoliczne wsie w zamian za ugoszczenie zbłąkanego podczas polowania księcia Konrada I Mazowieckiego. W Przasnyszu działają dwie uczelnie wyższe: Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Międzywydziałowego Studium Gospodarki Przestrzennej SGGW oraz Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Języków Obcych w Świeciu. Miasto zajmuje powierzchnię 25,16 km² i jest podzielone na 11 osiedli, które zamieszkuje łącznie ponad 17 000 osób.

Baza bankomatów w Przasnyszu to miejsce, w którym zgromadziliśmy informacje o wszystkich dostępnych tu urządzeniach. Prezentujemy w niej dokładny adres, jak również godziny dostępności i funkcje bankomatów Przasnysza.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Pekao SA 3 Maja 13 Przasnysz
Bank Pekao SA 3 Maja 13 Przasnysz
PKO Bank Polski SA 3 Maja 3 Przasnysz
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Kostki 11 Przasnysz
Planet Cash SA Kostki 11 - Bank BGŻ BNP Paribas Przasnysz
Euronet Polska Sp. z o.o. Leszno 1 - Apteka "Sokrates" Przasnysz
Euronet Polska Sp. z o.o. Orlika 18 - Supermarket "Stokrotka" Przasnysz
PKO Bank Polski SA Orlika 42 - Agencja Pocztowa Przasnysz
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Słowackiego 1 Przasnysz
PKO Bank Polski SA Sosnowa 7 - Supermarket "Biedronka" Przasnysz

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy