Bankomaty Radzymin

Radzymin to miasto położone na terenie województwa mazowieckiego i powiatu wołomińskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Radzymin. Wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej, a od granicy stolicy Polski jest oddalone o 17 km. Radzymin znajduje się na Równinie Wołomińskiej. Jest jedną z najstarszych miejscowości na Mazowszu. Pierwsza wzmianka o nim pochodzi z XIII w., natomiast prawa miejskie Radzymin uzyskał w 1475 r. Aktualnie miasto jest zamieszkiwane przez ponad 12 000 osób i zajmuje obszar o wielkości 23,49 km². Na gości czeka tu kilka ciekawych zabytków. między innymi klasycystyczny kościół pochodzący z lat 1779-1780 oraz budynek byłej szkoły elementarnej i przytułku dla ubogich, który został zbudowany w 1779 r.

W bazie bankomatów Radzymina znalazły się wszystkie urządzenia, jakie mają do dyspozycji mieszkańcy miasta oraz odwiedzający je turyści. Zgromadziliśmy w niej wiele przydatnych informacji, w tym adresy poszczególnych  bankomatów w Radzyminie oraz godziny ich dostępności.

Ulica, miasto, operator
Al. Jana Pawła II 1, Radzymin, Bank Millennium SA
Al. Jana Pawła II 1b - Pasaż Handlowy, Radzymin, PKO Bank Polski SA
Al. Jana Pawła II 1c - Bank BPH, Radzymin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 49b - Supermarket "Intermarche", Radzymin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 66 - Sklep, Radzymin, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Falandysza 6 - Sklep "Intimo", Radzymin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Stary Rynek 2 - Sklep "Panorama Market", Radzymin, Global Cash (Aplitt SA)
Stary Rynek 28 - Hurtownia "Alex", Radzymin, Euronet Polska Sp. z o.o.
Wyszyńskiego 2, Radzymin, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wyszyńskiego 2, Radzymin, Bank Pekao SA

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy