Bankomaty Radzymin

Radzymin to miasto położone na terenie województwa mazowieckiego i powiatu wołomińskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Radzymin. Wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej, a od granicy stolicy Polski jest oddalone o 17 km. Radzymin znajduje się na Równinie Wołomińskiej. Jest jedną z najstarszych miejscowości na Mazowszu. Pierwsza wzmianka o nim pochodzi z XIII w., natomiast prawa miejskie Radzymin uzyskał w 1475 r. Aktualnie miasto jest zamieszkiwane przez ponad 12 000 osób i zajmuje obszar o wielkości 23,49 km². Na gości czeka tu kilka ciekawych zabytków. między innymi klasycystyczny kościół pochodzący z lat 1779-1780 oraz budynek byłej szkoły elementarnej i przytułku dla ubogich, który został zbudowany w 1779 r.

W bazie bankomatów Radzymina znalazły się wszystkie urządzenia, jakie mają do dyspozycji mieszkańcy miasta oraz odwiedzający je turyści. Zgromadziliśmy w niej wiele przydatnych informacji, w tym adresy poszczególnych  bankomatów w Radzyminie oraz godziny ich dostępności.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Millennium SA Al. Jana Pawła II 1 Radzymin
PKO Bank Polski SA Al. Jana Pawła II 1b - Pasaż Handlowy Radzymin
Euronet Polska Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 1c - Bank BPH Radzymin
Euronet Polska Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 49b - Supermarket "Intermarche" Radzymin
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Al. Jana Pawła II 66 - Sklep Radzymin
Euronet Polska Sp. z o.o. Falandysza 6 - Sklep "Intimo" Radzymin
Global Cash (Aplitt SA) Stary Rynek 2 - Sklep "Panorama Market" Radzymin
Euronet Polska Sp. z o.o. Stary Rynek 28 - Hurtownia "Alex" Radzymin
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Wyszyńskiego 2 Radzymin
Bank Pekao SA Wyszyńskiego 2 Radzymin

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy